Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használt a Biotech Ultra Loss...

Használt a Biotech Ultra Loss Shake valakinek?

Figyelt kérdés
Meddig tartott a hatás, és mennyit fogytál vele? (persze az is kérdés h mellette mozogtál-e, stb...) köszi
2011. okt. 2. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én szept 6-án kezdtem a diétát,minden nap 1 óra biciklizés és + torna eleinte nem ment csak max 10 perc de mostanra már 45 percnél tartok! 3*eszek egy nap persze kerülöm a cukros,zsírós cucokat és nézem a kalóriákat de nem megszálottan.Az edzés előtt 10ml l-karitint iszok ami 2000mg l-karitint jelent..Torna útán meg az ultra loss shaket! -4 kg-nál tartok de azt nem tudom hogy használ-e valamit,nekem annyit tuti segit hogy marhára finom és ez igy a vacsorám! De lehet ha nem innák semmit akkor is fogynék mivel napi min 1.5 óra mozgás! Jaj és elfelejtettem 11hós kisfiamat még emelett 7* szoptatom.
2011. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ejha! Elismerés a kitartásodért, csak így tovább, szurkolok Neked! :) Én is vettem, ma kezdem el vacsira enni, és a heti 2-3 mozgás is be van már iktatva a napirendbe...csak valósítsam is meg :) Az evés már kicsit kényesebb téma lehetőség és idő hiányában...de majd megteszem, amit tudok :)


Köszi a választ, jöhetnek még...

2011. okt. 3. 18:52
 3/7 anonim válasza:
30%
Sziaa!Én kb. bő 1 hete iszom de nem használ ne vedd meg,butaság=pénzkidobás.:// Én akciósan 4500ér-t vettem.. de nem fogytam tőle:/ ÉS NEMIS LEHET TŐLE,NEM CSODASZER
2012. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok.

1) még rendes diétával és napi 1,5-2 óra mozgással sem fogsz egy hét alatt fogyni, ehhez sokkal több idő kell

2) Az ultra loss shake NEM fogyasztószer. Hivatalos nevén egy étkezést helyettesítő por. Tökéletes például arra, hogy helyettesítsd vele a vacsorát. illetve ha napközben megéhezel, de nem tudsz normális kaját venni, akkor iszol egy ilyet, ahelyett, hogy keksszel, péksüteménnyel vagy egyéb "tűzoltó" kajával csillapítanád az éhséget. Ismétlem, nem fogyasztószer! De ha édességek helyett iszol napi 1-2 adagot, normálisan étkezel mellette, sportolsz is kicsit, akkor garantáltan lesz hatása.

2012. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
Az ilyen kérdések láttán mindig elszomorodok, hogy az emberek csodaszernek gondolnak étrendKIEGÉSZÍTŐ termékeket. Az első fehérjeporom nekem is az Ultra loss shake volt. Megfelelő étkezés nélkül SOHA nem fog rólad eltűnni egy kg sem. Tehát a sorrend: 1)Megfelelő étkezés(nem eszel péksüteményt, elhagyod a cukrot, cukros üdítőket, csokit, édességet. Helyette eszel: Rizst, sovány húst. Minimálisra csökkented a szénhidrát bevitelt és növeled a fehérjebevitelt.) 2)Mozgás(A billentyűzet nyomkodása nem mozgás)3) Felhagysz azzal a hülyeséggel, hogy nincs lehetőséged normálisan enni. Otthon szépen munka előtti este megfőzöd leveskockás vízben a csirkemellet, majd lecsöpögteted. Összeturmixolod fűszerekkel,hagymával majd berakod két rizspufi vagy abonett közé a masszát és másnap elfogyasztod a szendvicset 2 Bigmac helyett. 4) Jöhetnek a különféle étrendkiegészítők.
2014. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó:

Leveskockás vízben? Na, az jó kis fogyókúra, meg milyen sz*r íze van a leveskockának.

2015. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Husi91 válasza:
Szia! Ultra loss nem fogyasztószer, helyettesíti a vacsorát, vagy ha nem akarsz csalni,jól jön egy kis joghurttal keverve vagy túróval, ahelyett hogy pl egy snickershez nyúlnál...a benne lévő króm étvágycsökkentő hatású, az L-karnitin pedig felheviti a tested ezáltal jobban izzadsz,illetve amióta iszom mellé az l-carnitine 100 000-et én így érzem, és az anyagcsere normális működésében is helyt áll. :)
2016. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!