Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztóteát ajénlotok?

Milyen fogyasztóteát ajénlotok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok most 64 kg, szeretnék kb 54-re lefogyni 3 hónap alatt, görkorizással és diétával, de kéne valami fogyasztótea is mert nem tudok úgy diétázni hogy csak egy almát egyek egy nap és ezért valami éhjségcsökkentős, zsírhajtós tea kéne.
2011. jún. 10. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Én a zöld teát ajánlom! Akárki akármit mondd, én sokat fogytam mellette. Tavaly nyáron kezdtem el inni, így a nyár végére 75 kg-ról 63-ra fogytam, most 51 kg vagyok.


18/L

2011. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
egyél normálisan és sportolj, és igyál minél több folyadékot
2011. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Egyetlen teának sincs kalóriaégető hatása.

Zsírégetőt meg csak 18-20 éves kor fölött érdemes használni.

És egy fontos észrevétel a napi egy alma meg hasonlók az nagyon távol áll a diétától,az koplalás.

Így meg persze nem fog lemenni a zsír,csak legyengülsz,megplöttyedsz.

2011. jún. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Zsírhajtós tea???Honnan szedsz ilyeneket?Max a sz@rt hajtja ki belőled,de nem a zsírt.Ha lenne zsírhajtó tea,akkor lenne szerinted kövét ember a világon???Bár én találnám fel.
2011. jún. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
57%
zsírhajtó... :D:D: Jól jellemzi a hozzáállásodat, hogy teában keresed a fogyást... Étkezz normálisan, sportolj rendszeresen és magától is menni fog a fogyás... A "csodateákat" meg felejtsd el :)
2011. jún. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Zöld tea, szűztea...Ezek esetleg a telítettség-érzeted növelik vagy hashajtó hatásúak, amik jól jöhetnek egy diéta során, mint egy kis rásegítés. De nem mindenkinél hatásosak. Azt ajánlom, próbáld ki, mert ha nem is fogysz tőlük, egészségesek, így nincs veszítenivalód.
2011. jún. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Próbáld ki a kökényvirág teát,nem csodaszer,de segít.Ártani meg nem fogsz magadnak vele,természetes anyag.
2011. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elösször is köszönöm a válaszokat:)

Másodszor kedves 1. válaszoló meg tudnád mondani hogy milyenfajta zöldteát ittál és mennyit egy nap és hogy mozogtál e is mellette?

2011. jún. 15. 22:31
 9/13 A kérdező kommentje:
*Még azokat is amik leoltottak.
2011. jún. 15. 22:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. A zöld teát fokozatosan kezdem el inni. Minden héttel egy kicsit többet, végül 1,5 liternél maradtam. Mindennap megittam 1,5 liter zöld teát és 1,5 liter vizet(télen azért csökkentettem ezt a mennyiséget) A pickwicket szoktam inni. Sokat kipróbáltam a legdrágábbig és ugyanaz a hatása. Egyébként eleinte tornáztam is, amivel sokkal gyorsabban lementek a kilók, még akkor is amikor csak sétáltam 5 km-t... Meg többen is lefogytak körülöttem a zöld teától. Egy tanárunk ajánlotta, mert ő betegség miatt nagyon felhízott. A zöld teát kezdte inni (igaz ő egy drágábbat mondott) Nem igazán hittem először neki, de amikor már lefogytam 5 kg-t...:) Nagyon boldog vagyok, hogy idáig eljutottam! + az egyik osztálytársam is így fogyott le. Igaz én többet :P De neki is nagyon látványos. :)


Másrészt: nem értem ,hogy miért kellett lepontozni! Nagyon rosszul tud esni, hogy teljesen korrekt, REÁLIS választ írtam erre meg. Pff.. :D Attól mert másnak nem sikerült lefogyni nem kell útálni a másikat.

2011. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!