Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Csalántea tényleg fogyaszt?

Csalántea tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 10:26
 1/9 bix ***** válasza:
32%

nem


magában csak a gyógyszerekkel lehet elérni fogyást, kérdés milyen áron, és főleg hogy meddig...


a csalántea nem fogyaszt, a fogyáshoz szénhidrát hiányos környezet kell a szervezetnek, azaz többet kell elégessen mint amennyit beviszel, hogy a különbözetért zsírt kelljen bontania.


a csalántea nem fog szénhidrátot égetni.

2011. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Állítólag rajtam sok víz van, tehát a feleslegem nem feltétlen zsír. Ezt a teát ajánlották, hogy lemenjen...
2011. jún. 15. 10:30
 3/9 bix ***** válasza:
21%

:) állítólag? ki állította?:D


vizes lehetsz ha pl kreatint szedsz, vagy vízmegkötőt. az emberi szervezet vízraktározási képessége azért elég korlátozott sajnos, nem vagyunk tevék;) zsír lesz az sajnos.


egy próbát megér, de ennyi erővel patikában is vehetsz vízhajtót, az tuti megoldja a gondodat, de jelentős javulásra ne számíts, plusz ugye ha _tényleg_ víz lenne, akkor ha ki is tolod szerinted mennyi idő alatt hidratálódik újra a szervezet? befejezed és másnap estére vissza is töltené.

2011. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A csalántea remek vízhajtó, én is rendszeresen fogyasztom. Az én szervezetem is hajlamos vizet visszatartani, gyakran bedagad a kezem, lábam, szemem, 1-2 csésze csalántea általában gyorsan segít a gondon.


De ez semmiképpen nem fogyasztás, csak némi víz távozik, ettől nem lesz az ember centiméterekkel karcsúbb, vagy ilyesmi.

2011. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha sok víz van rajtad, azt nem "lefogyni" kell, hanem kezelni, de előtte kivizsgálni, mitől vizesedsz, pl. szív- vagy veseprobléma. Ok nélkül nem lesz a kelleténél több víz az emberben.

Ha fogyni akarsz, az egy dolog, ha meg beteg vagy, az egy másik.

A csalánteának van vízhajtó hatása, de a problémádat megoldani nem fogja, csak a tünetet kezeli, ha meg rosszul csinálod, az kimondottan az egészséged rovására fog menni.

2011. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vízhajtó a csalán tea.

De fogyasztani nem fogyaszt, tehát zsírt nem vesztesz tőle.

2011. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

utolsonal a pont

bár én ugy vagyok, h olyan rossz ize van, h ha nagy nehezen letuszkolom magamba, akk utána tuti pár orara elmegy az étvágyam, szal vmilyen modon mégis hat

2011. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A csalántea nem vízhajtó, csökkenti az ösztrogénszintet ami vízvisszatartást okoz, mivel a nőkben sokkal több az ösztrogén ezért is tartalmaz a testük több vizet, de nem biztos hogy ezt le kellene vinni ha szülni akarsz még.
2011. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Loloka30 válasza:
a csalántea az egyik legjobb vizhajto, és igen vannak tipusok (én is) akik hajlamosabbak vizet vissza tartani, ennek sok oka lehet, többek között a sófogyasztás is..a csalén remek kiegészitoje leeht egy jol megkreált diétának!Az nem igaz hogy a fogyáshoz szénhidrátszegény étrend kell, ez már régen megdölt..az nem mindegy persze milyen és mennyi szénhidrátrol beszélünk.egészségesen összeállitott diéta kell, mint táplálkozási tanácsado én ezt pontosan tudom..
2021. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!