Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hasmenést okozó tea mennyit...

Hasmenést okozó tea mennyit fogyaszt? Mennyire káros?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

amennyit épp megettél aznap+sok folyadékot vesztesz

csak akkor használd ha télleg székrekedésed van, mert ha kúraszerűen használod, akkor tönkremehet az emésztésed

2011. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fogyaszt, gondolj csak bele! Kimegy egy csomó kaki a beleidből fél kilót tuti fogysz 3-4 perc alatt! Csak kár, hogy nem zsír lesz, és amint kif0stad magad vissza is jön.


Amúgy semmi bajod nem lehet tőle, csak a saját természetes székelési folyamatodat nyírod ki vele egy jó időre... magyarul: ha szerencséd van csak 2 hétig nem fogsz vécére menni utána. Ha nem és túl sokat iszod akkor lehet sokkal több időre megölöd a természetes folyamataidat és majd szépen lassan kell leszoknod a hashajtókról, hogy visszaálljon a rendes kakilási harmóniád.

2011. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bix ***** válasza:
61%

kipucolod a beled és jó esélyed van rá hogy hosszabb távon kinyírod a bélflórád. persze. minek is normálisan étkezni, inkább fo&assuk magunkat! minek a vitamin, a fehérje, az ásványi anyag a szervezetnek. ne is hagyjuk felszívódni.


ezzel kb azt éred el mintha koplalnál, bár eszel, de a szervezeted ebből semmit nem kap meg.


jó ötlet csináld

2011. aug. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy csak szólok kérdező, hogy attól, hogy a végbeled kiürül, a tápanyagok akkor is felszívódnak :) Sőt, az ilyen sz@r tabletták, teák miatt felgyorsul a bélműködésed, ergo még rövidebb idő alatt fognak felszívódni a tápanyagok.
2011. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a mályvatea, szűztea és a gingseng tea is erős hasmenést okoz, napi 4-5 WC, ha csak 2 pohárral is megiszok belőle egy nap.

Én alkalmanként ittam 2-2 napig, mert jó volt, hogy kipucolt.

Nem rég viszont fogyókúráztam, más módon, és a fogyókúrám végén gondoltam, hogy még ráteszek egy lapáttal, kitisztítom magam jól. 5 + 5 napig ittam a teát (közötte 2 nap szünet).

Nem, nem székrekedés, nem tönkrement bélflóra lett a vége, hanem ARANYÉR. :-O Soha életemben nem volt még, és nem is szeretnék többé. Nagyon kellemetlen, és 1 hónapba telt, meg egy csomó pénzbe (kenőcsök, tabletta, kúp), mire visszahúzódott. Soha többé. De hát tanul az ember.


Hasmenésről keveseknek jut eszébe az aranyér, mindig a székrekedéshez kapcsolják.

Pedig az elhúzódó hasmenés is okzhatja, hiszen alhasi vérbőséget okoz, a görcsökkel, erőlködéssel megnő a nyomás...


Így én nem ajánlom. Havonta 2 napra jó, hogy kicsit kipucolja magát az ember, de hosszabb ideig már káros.

2011. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Merimeri válasza:
Barátom anyukája itta rendszeresen fogyási céllal... számottevően nem fogyott, ellenben vastagbélrákban meghalt... :(
2011. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :-(

Bár én még nem olvastam, hogy bizonyítottan vastagbélrákot okozna, így lehet ez véletlen egybeesés is, de nem árt óvatosnak lenni. Annyit nem ér a dolog... Fogyni máshogy is lehet.

2011. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet bizony máshogy fogyni

Mint kínok között, sokat fosni

Van sokkal hatásosabb módszer

Mely a kilók ellen szuper óvszer


Mozogjál és diétázz , ez remek

Lemegy tőle a nagy has, és a fenek

Higyj nekem: nálam már bevált

S a nők sem mondanak már megálljt.

2012. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyik ismerősőm folyton ilyet ivott és vastagbél rákja lett,így én nem ajánlanám
2016. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!