Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen gyakorlatokkak és...

Milyen gyakorlatokkak és mennyi idő alatt tudnék lefogyni egy 10 kg-ot hasról fenékről és combról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 16:07
 1/8 anonim válasza:
Zumba, futás, és google a barátod ;)
2011. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hat szaladas.. es napi 1 piritoskenyer reggelire.. tobb kenyeret ne egyel :D nekem bejott.. ha erdekel.. h hogy is van kicsit reszletesebben leirom:)
2011. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem érdekel!!
2011. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
engem is érdekelne!! :)
2011. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

én is csatlakozom én is szeretném tudni (:

reggelire én is piritost eszek vajjal és lekvárral..

2011. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor leirom:D:)


hát... én egyszer nagyon elhatároztam magam.. hogy kész vége elég a sok kenyérből édességből össze viszza zabálásból.. rendszerezem a napokat evés és edzés szempontjából.. hát ez azért okés mert a fogyáásnál nem lesz semmi maradandó lelöttyent bőr vagy valami.. de eltelik kis idő... s már a gatya s minden nagy lesz ..nekem igy volt kellett ruha tárat újjitsak.. :))durva volt.. s mindenki azzal jött h h történt.. egy a titok.. olyan dolgot csinálj amit egész életetbe betudod tartani:) s nem h csinálod 2honapig s látszik s akk utána abba hagyod s puff visszahizod egyből a sokszorosát :)nem nem.. ez nem élet.. én napi 1 piritost tükörtojással.. a vaj nem mindig jó... nagyon magas zsir tartalmú de kell az is:) csk nem minden nap 2hétbe 1-2xer max.. kicsii a tojást nem olajba főzöm.. kerülöm az olajas dolgokat.. cukrosakat is de mint mondom nem az van hogy nem eszek csak irtó kicsit ha megkivánom sózni se sózok semmit.. elején fura volt.. de már megszoktam ..pedig nagyon sós voltam mindent sósan szerettem újabban már utálom, nagyon rosz volt este nem ettem 6után és mikor láttam a szüleim nagy tesom zabálnak nem érdekelt mentem fel.. elfoglaltam magam :) a lényeg azon van h mindegy ha reggelre csokiskiflit eszel is vagy.. 1 piritost.. ne legyen több 1nél.. és ebédre levest amivel NINCS kenyér a nap hátralévő részében kenyér nincs több.. semmi szénhidrát.. s lehetőleg csoki se..édesség se.. leves s ha akarsz második.. de ne legyen zsiros kaja.. annyit tudnák irnii tényleg hogy hogy s mit.. de sokszor utána olvastam mielött megettem volna valamit.. az a jó az egéészben hogy fogszabályzom volt és felsértette a számat nem tudtam harapni se.. igy danonokat ettem amitől összeszu''ku''lt a gyomrom..és könnyu'' volt elkezdeni ezt a kevés evést.. ettem reggeli piritos tojás.. akkor mikor már korgott a gyomrom 1 alma max 2 hazaértem leves.. és annyi.. sose egyél leves után vagy fött étel után gyümölcsöt mert erjeszt.. és megrothad a hasadba ..majd nehzen szivodik.. és rosz puffasztó érzés. MINDENT MÉRTÉKKEL szénhidrátot meg icipicit ..ismerősöm nagyon ambicios.. ambiciosabb mint én ;;) abszolut elhagyta a kenyeret.. húst is ami szerintem már butaság mert szükségvan húsra nem sokra s sokszor de szükség van rá.. scsk zöldsééget evett.. s gyümit.. hát ami szerintem butaság.. de 14kg fogyott.. nagyon durván látszik hát ..én nem ajánlom.. s néha mikor tulzásba estem.. s többet ettem másnap nem ettem kenyeret s ilyenek.. na s persze a legfotnosabb a MOZGÁS.. szaladást csináloom plusz suli időbe tánc.. is..szaladás ingyen van ..majd hazamész fel a göriket a lábra s emelgeted kutyapozban seggre edzel.. majd alsóóhas.. vagy simán hasizom göri nélkül..gugolás.. és garantalom a jó eredményt.. még kérdezzetek mert sokmindent tudnák mondani csk ez túl sok.. de szivesen válaszolok bármire.. ezt megtudja mindenki csinálni :) és csk nyugottan kérdésekkel jöhettek ..mertnem muszáj csk ezeket enni ..amiket irtam,,csk h mit s hogy lehet én szivesen válaszolok :)remélem tudtam kicsit segiteni.

2011. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha meg van mit mondj mondjad szerintem nem banna senki:D
2011. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fhu nagyon kiraly amit le irtal en nekem az lenne a kerdesem h mennyi ido alatt es mennyit fogytal le?
2018. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!