Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Cigi és energiaitallal megy a...

Cigi és energiaitallal megy a fogyás?

Figyelt kérdés
nekem az energiaital nagyon felgyorstíja az emésztésemet főleg a cigi is mikor eszek rá fél órára sza.rom is ki az egészet :D am 2kg szeretnék minimum leadni mert nem kell sok
2011. jún. 20. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Az energiaital tele van cukorral...
2011. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem inkább fuss esténként,azzal 1 hét alatt lemegy annyi,egyébként igen,lelehet,de nagyon káros,az energiaital felpörgeti a szivet,a cigiről meg ne is beszéljünk.
2011. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az energiaitalban rengeteg a cukor, attol tutira nem fogysz, még kiloban esetleg, de zsirként rádrakodik. Cigirol nem tudok nyilatkozni. ja és az energiaital kárositja a szived is, ami késobb komoly gondokat eredményezhet, ha nagy tételben iszod. Inkabb egyél gyumolcsot, attol fogyhatsz egészségesen!
2011. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Az ötlet tényleg baromság, de a többieknek mondom: már feltalálták a cukormentes energia italt! :D
2011. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

A light energiaitalban 0 (azaz NULLA) g cukor van, abszolút szénhidrátmentes.

Én van, hogy napi 2-3 dobozzal is megiszok, ha nagyon szét vagyok esve, normál esetben csak napi 1. De csak és kizárólag light-ot.

És fogyok mellette.

Úgyhogy nem kéne hülyeségeket írni:-D

Az, hogy káros, 1 dolog, de a fogyást (a light) nem befolyásolja egyáltalán.

2011. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sztem ez a világ legegészségtelenebb fogyókúrája, de sajnos hatásos:P.

Legalábbis az egyik ismerősömnél bevált. 25 kilót hízott terhesség alatt, és miután már nem szoptatott, visszaszokott a cigire, és csak energiaitalt ivott mellé. 1-2 hónap alatt lement róla a maradék 10-12 kiló felesleg, de azért az hozzátartozik, hogy a terhesség alatt felszedett kilókat könnyebben adja le az ember, mint amivel évek óta együtt él.

De 2-3 kilós fogyáshoz végülis simán jó lehet, bár én inkább azt mondom, igyál málnalevél teát, az úgy megfosat, hogy pikkpakk lemegy a feleleged:P.

2011. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
5%
a cigi elvileg fogyaszt, de az energiaital tele van cukorral és az eléggé hizlal. szval ha fogyni akarsz, szerintem hagyj rá a cigivel, energiaitalt is hanyagolt, és egyél sok zöldséget és gyümölcsöt, és sportolj. Ha hasból akarsz fogyni, akkor felüléseket csinálj, és egy hónap alatt lemegy a hasad :D
2011. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha 4-en nem írtuk le, hogy van light energiaital, akkor senki...

Abban semmi ch nincs, és egy dobozban van kb 6 kcal...

2011. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2.

A felüléstől nem megy le a has. Izmosodik, de a zsír csak felüléstől nem fog eltűnni.

3.

Helyi fogyás még mindig nem létezik, és nem is fog, csak a plasztikai sebésznél.

2011. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!