Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatékony a hullahopp-karikával...

Hatékony a hullahopp-karikával való fogyás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elhízva,max 3kg felesleg van rajtam,de szeretnék ezektől a kilóktól is megszabadulni.Tartom a súlyomat már egy ideje,elég magas vagyok 174cm és 62kg.

Diétázni nem szeretnék,edzésre nincs igazán időm,ezért gondoltam,a karikával formában tudom magam tartani.Több magazinban is olvastam már erről.

Ti mit szóltok hozzá?


2011. aug. 31. 15:08
 1/4 bix ***** válasza:
27%

hogy azt a pár percet értelmesebben is el tudod tölteni. helyileg nem fogyaszt, kalóriát nem éget el kb semennyit, ha fekvőket tolsz kitörést vagy húzódzkodsz simán többet érsz el vele 5 percben.


egéybként meg nincs 30 perced egy nap magadra. annyira akkro nem is fontos az a 3 kiló

2011. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bix látom értesz a testépítéshez... Akkor se ér semmit ha naponta egy órát csinálom? Köszönöm a válaszod.
2011. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bix ***** válasza:

nem. nincs helyi fogyás, és fontos az izom stimulációnak a mértéke. nem mindegy hogy befeszíted a hasad vagy felülsz. utóbbi esetben jelentős mértékben több munkát végez az izom, és végsősoron ez az ami növekedésre serkenti és/vagy kalóriát éget. azért és vagy mert diétás kajával soha nem fogsz izomtömeget növelni.


és pl itt bukott el az összes elektromos stimulálós hasizé, ami összerántja egy picit a hasfalat. egyszerűen nem végez az izom akkora munkát hogy érdemben kalóriát égessen, a has pedig eleve egy kis izom, nem fog még masszív terhelésnél sem túl sok energiát igényelni... a zsír pedig energia ha tetszik ha nem, nem lehet kiizzadni vagy kipisilni, el kell égetni. ehhez minnél több nagy izomcsoport valós munkája kell.


a hullahoppal se izmot nem éíptesz se kalóriát nem égetsz. napi 1 óra meg a lehető legfölöslegesebb dolog, ha ennyi az időd fuss és csinálj saját súlyos edzéseket minimum

2011. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valahogy egyre inkább úgy érzem, hogy hiába írod le, egyszerűen az elméik védművein nem fog áthatolni az információ..
2011. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!