Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A 7-keto fuel tényleg hatásos...

A 7-keto fuel tényleg hatásos lehet fogyásban is?

Figyelt kérdés

[link]

Itt van róla tájékoztató. Van aki probálta?


2009. márc. 26. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár én még nem próbáltam ezt speciel, de a legutóbbi diéta alatt megfogadtam, hogy semmi zsírégetőre és a fehérjén kívül egyéb kiegre nem fogok elkölteni egy fillért se, mert én úgy vettem észre, hogy NÁLAM ezek nem válnak be.
2009. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hasznos LEHET. De itt a legfontosabb a megfelelő étrend, (ami ha már a shop.builderre rátaláltál, akkor bizonyára a body.builder-en az alapismeretekre is rátaláltál, így azokkal képben vagy, de ha esetleg mégsem: [link] Mondjuk én a megfelelő étrend mellé, hangsúlyozom, ha már megvan a megfelelő étrend a MELLÉ L-carnitint vennék; egyébként sztem mindenképpen Scitec terméket vegyél, mert az a legjobb Mo-on!
2009. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött, fél év alatt lazán ledobtam közel 20 kilót. Energikusabb vagyok, nem kívánom az édességet, ez az első fogyást segítő cucc amiben nem csalódtam. Továbbra is szedni fogom. Napi 200 mg-ot veszek be. Sajnos elég drága.
2016. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!