Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fajata zöldteát ajánlot...

Milyen fajata zöldteát ajánlotok fogyasztáshoz?

Figyelt kérdés
Én most pickwick jázminnal nevű zőldteát iszom egy filtert oldok fel 1,2 literrel de nemhiszem hogy fogytamvolna tőle mert szerintem nem is igazi zöldtea.
2011. jún. 29. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossmannban, bioboltban kapsz zöldteát, bár igazából olyan sokat nem ér, nem "fogyaszt", az anyagcserédet gyorsítja, illetve víz- és hashajtó, de önmagában kevés a fogyáshoz.
2011. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:

" de nemhiszem hogy fogytamvolna tőle mert szerintem nem is igazi zöldtea"


az igazi zöldteától se fogsz magadtól fogyni... vagy a tea kalóriát éget?


a zsír az energiaraktár. akkor bontod le ha nincs elég bevitt kalória. pont. ebbe a képletbe nem tudom hogy kerül bele a zöld tea. fogyás szempontjából irreleváns hogy igazi e vagy sem, diéta és mozgás nélkül csak gyógyszerekkel tudsz fogyni, azt viszont nem javasolnám...

2011. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Rossmannban szoktam venni Herbária zöld teát.

Azt hogy mennyire segíti a fogyást azt nem tudom de az biztos, hogy ha másra nem akkor a folyadékbevitelt növeli :)

Az viszont biztos, hogy magától a zöld teától ne fogsz fogyni max segíti a fogyókúrát egy picit.

2011. jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!