Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztószert ajánlotok?

Milyen fogyasztószert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hallottam a Hoodia spray-ről és gondoltam kipróbálom. Aztán utánajártam a dolgoknak és jóval több fajta fogyasztószer van mint amire számítottam... Melyik márka a legjobb? Vagyis inkább a legolcsóbb... És ha van valaki aki fogyni szeretne valamilyen fogyasztószerrel és szívesen beszélgetne az írjon =) majd valahogy felvesszük a kapcsolatot. Nekem kell valaki akivel megbeszélhetem a tapasztalataimat.
2011. szept. 7. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Higgy azoknak, akik már próbálkoztak. Ha lennének ilyen csodaszerek, nem lenne túlsúlyos ember. Ha némelyik működik is, nem nyújt hosszútávú megoldást (pl. állandó hasmenésed lesz).


Barátkozz meg a gondolattal, hogy meg kell változtatnod az ételed, életed.

2011. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszek ezekben.

1x kezdtem el használni vmit (turmixnem írom le a nevét, mert nem engedélyezett itt, de szerintem legtöbben tudják...), kiszámolja testsúly alapján, mennyire van belőle szükségem, és az bőven elég lesz, ha éhesnek érzem magam, az nem valódi, csak pszichés, ne engedjem magam becsapni... Hát pszichésen 2x estem el, meg szédültem, stb, szóval ennyit erről...

Azok a dolgok, amik meg az étvágyat csökkentik, de pl annyira, hogy semmit nem kívánsz, és nem is eszel, annak is meglesz az eredménye (anyagcsere-folyamatok felborulnak, a cucc abbahagyása után rendes evés, majd hízás várható...)

Én mindenkit lebeszélnék ezekről.

2011. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos azt kell mondjam, hogy már én sem hiszek ezekben! Rájöttem, hogy ezekkel csak pénzt akarnak leszakítani az emberektől, és sikerül is, mert kecsegtető dolgokat állítanak és reményt keltenek az emberekben, hogy egyszerű módon is le lehet fogyni. Ha így lenne, akkor nem lenne kövér ember, csak vene egy 7000 Ft-os bogyót és lefogyna 10 kilót. Én ezt eddig elhittem. A béres fitt duot, a 30 days-t, diétás shakeket meg mindenfélét vettem már (kb 30 000 Ft értékben ha összeszámolóm) és 1 kilót sem fogytam. Most legutóbb telt be a pohár mikor 8000 Ft-ért vettem egy diétás shaket, melyben minden zsírégető, étvágycsökkentő benne volt, ittam én ittam de 0 hatás!!!!:( Ekkor megfogatam, hogy ilyeneket soha többet nem veszek. Ezen a 30 000 Ft-on már vehettem volna több havi kondi bérletet vagy saját kondi gépet. :S Talán amit tudnék ajánlani az L-Karnitin, de ez csakis 1 órás edzéssel segít, önmagában nem.

2011. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én regenonnal fogytam,és aki most felhördült azt csókoltatom.

edzeni kell ez mellett és minden más termék mellett.

a hoodia kapszulat egy bnöm szedte,neki bevállt,de ő is edzett mellette.

2011. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mi az a regenon? még sosem hallottam róla
2011. szept. 8. 19:59
 6/13 anonim ***** válasza:

én zsír kapszulát szedtem, valószínűleg erre gondolnak az előttem író szuper fogyósok is, csak drágábban és viccesebb néven vették meg.

lényeg, hogy megeszed, meg szálkásító étrendet követsz mellette, és mivel energiahiányt tartasz étkezésekkel, így lassan a szervezeted a saját zsírjából is használ.


de érdemes kipróbálni a dugást. pl, fogyós diétakor (is) tök jó, nekem bevált.

2011. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bix ***** válasza:
aczél: bakker akkor tömegelésnél nem lehet dugni? neeeemáááááááá. légyszilégyszi lehessenmááááááá
2011. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

aczél stílusa érdekes ezt eddig is tudtuk...és ekkor most kedvesen fogalmaztam.

Hoodya kapszulát próbáltam. Nálam semmit sem használt. Úgy ettem jóízűen, hogy még azt is elfelejtettem, hogy a tabletta hatása alatt (kellene) állnom. Tehát ugyanúgy éhes voltam és ettem.

Étrendet kell változtatnod, illetve életmódot. Nagyon fontos a mozgás, és ha nem szeretsz futni vagy kondi terembe járni, legalább tölts le valami fitnessz dvd-t és csináld. Nekem most a hastánc jött be. Fél órás táncival ömlik rólam a víz, és másnap izomlázam van. Tehát a tespedéstől többet ér (s én igazán lusta típus vagyok).

2011. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

érdekes, hogy kultúrált hangnemben írsz a 'stílusomról', és normális választ is írsz. ki vagy? :D


én nem ezt írtam? étrend és mozgás..?


@bix, leheeeet, de tömegelésnél vigyázz mert a szex kardiónak felel meg, méghozzá intervallumosan (akár..) és sok energiát felemészt :D

2011. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
slimfit2000
2011. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!