Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Akkor mi történne ha egy 14...

Akkor mi történne ha egy 14 éves ember adipexet szedne 2 hétig?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 23:19
 1/4 Niburta válasza:
Szerintem semmiképp se szedj fogyasztószert. Inkább mozogj. 14 évesen még nagyon könnyen lecsusszannak a kilók. Ráadásul sokkal szebb, ha valaki feszes bőrrel karcsú.
2011. júl. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapja szedem az Adipexet,de én 26 éves vagyok,és éppen a gyógyszer elkezdése előtt estem át egy teljeskörű orvosi vizsgálaton,így én tudtam,hogy nincs akadálya annak,hogy szedjem. NEM GYEREKEKNEK VALÓ gyógyszer,és amúgy sincs értelme csak két hétig szedni,csak többet ártana úgy,mint használna! Nem kell neked ilyeneket szedni,még abban a korban vagy amikor nőni fogsz,ha most elkezdesz kicsit odafigyelni a táplálkozásodra,és sportol is valamit,könnyedén fognak lecsúszni rólad a kilók!


26/N

2011. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bix ***** válasza:

véletlenül van ráírva hogy nem szedheted ugye?


az adi lecsökkenti az étvágyad. egy almával szépen elvagy egész nap kb... ennek az előnye hogy fogysz, a hátránya hogy úgy bezavarhat ilyen fiatalon a hormonháztartásodba, hogy utána csak leshetsz... nem beszélve hogy szénné terheled a májat, vesét, ami szintén nem tenne jót...


ilyen fiatalon ne szedj semmit. mozogj, és egyél normális kajákat, a fiatal szervezet extrém dolgokra képes, csak meg kell mozdítani...

2011. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok és fiú. Én tudom legjobban hogy milyen egyszerű elhízottból fittnek lenni fél év alatt sokat fejlődtem 180cm körül vagyok 18% testzsírral 101kg a csúcsom és 72 kg vagyok. 14 évesen nincs másra szükséged csak pár vitaminra meg ásványi anyagra meg persze sportra a kajával ne is foglalkozz amit anyud főz tökéletes lesz :D (hozzáteszem nasi nenagyon legyen mert az az elhízás fő oka)
2011. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!