Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik hashajtótea jó?

Melyik hashajtótea jó?

Figyelt kérdés
úgy értem, hoyg éppen csak lágyítson, egy kicsit vigyen "lendületet" az emésztésbe.
2009. márc. 30. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Herbária Salaktalanítót vettem 500 ft-ért a DM-ben. Hát, elég hatásos :) Este megittam egy fél bögrével (mert kesernyés, ezért tenni kell bele valamit (én cukormentes szörpöt használtam) próbaképpen. Egy nagyon kicsit fájt a hasam másnap délután, aztán este és azt követő nap reggel voltam WC-n, de reggel már szinte csak víz jött belőlem.
2009. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor előfordul velem, hogy jól belakmározom, és utána bűntudatom támad, este szoktam inni mályvateát. Hashajtó hatása nem vitás. Mint ahogyan az sem, hogy jó kis görcsöket tud okozni.
2009. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Pharma Nord krómját szedtem, az bevált! Nézd meg a krómtartalmukat és amelyiknek magasabb, azt érdemes megvenni!
2009. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Bocsika, elnéztem a kérdést!!!
2009. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szűztea gyilkos. De amúgy ne használj ilyeneket fogyásra, mert tönkreteszed magad.
2009. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!