Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek ér valamit a...

Kovács János Balázs kérdése:

Szerintetek ér valamit a káposztaleves kapszula?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs idő elég mozgásra!
2011. júl. 12. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2011. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bix ***** válasza:
mozgás nélkül csak koplalással tudsz fogyni, az pedig több szempontból se vezet jóra hosszú távon...
2011. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

ez vicc?

hehe...


a káposztaleves-diétát értem, megeszed a levest, kevés benne a kalória fogysz (persze egészségtelenül, de most az mindegy)

de mi van a kapszulával?

megterítesz este, tányér, kés, villa, és a tányér közepére helyezel 1 db kapszulát, vacsora helyett?

vagy zabálással gondoltad?

2011. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem zabálással, Bécsi diétával együtt. Reggel és este 1-1 szemet bekapok ebből a csodából.
2011. júl. 12. 14:17
 5/12 anonim ***** válasza:

A bécsi diéta sem a főnyeremény. Nincsenek csodamódszerek.

A kollégáim csinálták, egyik 4, másik 6 kg-t fogyott vele. 1 hónap múlva 8 kilóval voltak nehezebbek, mint a kiinduló állapot.

2011. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bix ***** válasza:
a bécsi diéta egy b@romság. reggel egy kávé és ennyi? ez a legfontosabb étkezés... a meglévő izmaidat fogja a szervezeted első körben célbavenni, mert a glikogén raktárakban van jófajta glükóz, ami alapvető energiahordozó, és mivel nincs terhelés alatt, így azokat ki is pakolja. csökken az izom mérete, terhelhetősége... jó az ötlet, de hogy a kúra végére hogy nézel majd ki az kérdéses számomra. de sejthető...
2011. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is pont most olvastam itt egy hasonló kérdést egy másik termékről:

[link]

2011. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezt javasolta a háziorvos, de ezek szerint a tapaszalatok már nem olyan jók.

Csak már nagyon szarul érzem magam a bőrömben.

2011. júl. 12. 14:29
 9/12 bix ***** válasza:
86%
a háziorvosodat csapd pofán egy szeneslapáttal egészen nyugodtan helyettem is. nem vagyok orvos de egy pár diétán túlvagyok, és aki ilyenre beszéli rá az embert az egy primitív balfék.
2011. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meglesz!
2011. júl. 12. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!