Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A káposztaleves kapszula hatásos?

A káposztaleves kapszula hatásos?

Figyelt kérdés
Légyszi csak olyan írjon aki hazsnálta vagy ismer olyat aki használta!Előre is köszi?
2008. jún. 11. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ismerősöm használta és hatásos volt neki.
2008. jún. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
én használtam, 4 dobozzal, de nekem semmit sem ért. viszont a káposztaleves! az igen! és még ízlett is :)
2008. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtam, de nekem semmit nem használt.Meg a barátnőmnek sem...:(
2008. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Én nem hiszek benne...
2008. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem használt. Egy grammot se fogytam tőle...
2008. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kínos, mert én tegnap kaptam meg a rendelt 3 dobozkámat:$ Remélem, diéta mellett használni fog.
2008. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hatásos, ha megfelelő az életviteled mellette.

Sokan sajnos azt hiszik, hogy csak beszedik a napi 3 tabit és majd potsognak a kilók.

Én túl vagyok egy dobozon, és három hét alatt kb 2.5 kiló lement.

Titok: kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit felhasználsz egy nap.

CUKOR, FEHÉRKENYÉR, TÉSZTA, ÉDESSÉG minden formában tilos.

Ajánlom a Norbi Update kódszótárt, h melyik napszakban mit érdemes enni.

2009. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
utolsónak! Naponta mennyit kell bevenni és mennyit eszel mellette? Én is mozgok és ezeket amit írtál szintén hanyagolom...köszi
2010. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Az anyósom rendelt a férjemnek ilyen kapszulát. 3 hete eszi de semmi.(mondjuk gondoltuk)

Ő nagydarab de sportos alkat, heti 2-szer úszik, szaunázik és igyekszem betartani a 6- 6:30-as esti vacsorát és utánna semmit.Mégsem fogy egy dekát sem :-(

2012. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Mindenképpen azt ajánlanám a férjének, hogy írja mit fogyasztott aznap, mit csinált még emellett, sportolt-e, amikor sportolt, akkor aznap is mit evett. A legnagyobb gond, hogy az emberek többsége csodát vár. Azt várja bármit is vegyen, az 1-2 hét alatt önmagában is sok kilótól megszabadítja. Ha ez így lenne, létezne elhízott híresség?


Ennek ellenére fontosnak tartom a segítséget valami szerrel, mint a káposztaleves kapszula, hogy sikeresebb legyen a fogyás (gyorsabban és többet), de azt már a fogyás próbálása előtt Önmagunkban tisztázni kell, hogy ez egy hosszabb folyamat!


Itt kapható olcsón káposztaleves kapszula, de més sok más helyen is kapható:

[link]

2012. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!