Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik zsírégetést segítő...

Melyik zsírégetést segítő termék hatásos igazán? (Olvass tovább, mielőtt válaszolsz!)

Figyelt kérdés

Van egy elég szigorúan meghatározott étrendem, illetve étlek, amiket fogyaszthatok. Szóval diéta. Már fogytam 10 kilót. Másfél éve. Azóta tartom a súlyomat. Akkor nem mozogtam, ma már rendszeresen.


Vagyis nem a "mivel fogyhatok le mozgás és diéta nélkül a McDonald's-ban?" című kérdést tettem fel.


Ha nincs igazán jó termék, az is jó válasz. Nem csodaszernek kell, hanem azért, hogy fokozzam a dolgot. :)


2009. ápr. 6. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld ki az ananásztablettát
2009. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. ápr. 6. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
L-karnitin tartalmú zsírégető, persze ehhez szükséges a 40-60 perc aerob mozgás. Minimum 1000 mg / edzés. Szedj sok vitamint, az is pörget egyet az emésztéseden.
2009. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%
Prolabs Cuts 2
2009. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
nálam bevákt az hogy edzés közben(futás, szobabiciklizés, aerobik) tekercselő fóliát használok(comb, has) és ezeken a területeken centikben mérhető a változás
2009. ápr. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

L-karnitin az valóban jó, de 2-3g kell, hogy használjon..

valósziínű, hogy nagyon lassu az anyagcseréd, kicsit fel kell pörgetni és újra elindul a fogyás (pl. napi 5-8 étkezés) vagy pedig vannak a termogenikus zsírégetők, ezek nagyon jók ezt ajánlom, persze csak ha nincs a szivedel és a vérnyomásodal baj

2009. ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
a futás nevő, nem tudom, hogy még tablettában árulják-e
2009. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

L-karnitin egyértelműen.

Én még tömegelési szakaszban vagyok, de lassan tartok egy 6-8 hetes szálkásítást/diétát.

Jól belövöm a kaját (grammra), lejárok továbbra is edzeni ahogy szoktam, plusz ezek mellé szobabicaj naponta 40-60 perc 130.as pulzus körül mellé meg min 2000mg L-karnitin.

A mostani 12%-os testzsíromat le akarom vinni 6-7% környékére... Ez egy biztos és hatásos "rendszer", csak nagyon sok odafigyelést igényel.

én ez alapján csinálom már évek óta az edzést, étkezést stb. és eddig tökéletesen működött: [link]

2009. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2009. ápr. 10. 12:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Fejsze kézifűrész és egy nagy halom tűzifa. Annak idején Pap Lacinak is bevált.
2010. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!