Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most kezdeném el a Regenon...

Most kezdeném el a Regenon szedését. Olvastam, hogy lehet a piacon hamisítvány. Honnan tudom kideríteni, hogy amit venni szeretnék az eredeti-e? Köszönöm. Üdv. Andis

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 22:15
 1/6 anonim válasza:
28%
Ne tedd!Felesleges!Nem gyógyszerrel kell az akaraterőt helyettesíteni!Ha mindenféleképp fogynod kell,vagy akarsz,próbáld ki a 90 napos diétát.Én két hónapja csinálom,és 13 kilót fogytam gyógyszerek nélkül!Végigcsinálható!az első két hét kicsit kemény lesz,utána úgy megy minden mint a karikacsapás.
2009. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
ezt szerintem sehonnan nem fogod megtudni,én is szedtem régebben de nem használt.
2009. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Szia én sem ajánlom a szedését !!!! Nekem a 90 napos nagyon bejött, egy hónapja csinálom - 8,5 kg -:) Persze nincs zabálás, nasi és fehér kenyér,de valamit valamiért! Ja és a legfontosabb , ma reggel egy tavaszi nadrágomat vettem fel , amit eddig nem sikerült.Szóval szerintem bármit is válassz a "csodaszereket" kerüld!!

Sok sikert a megfelelő módszer meglelésében, és sok-sok kitartást !!!

2009. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már túl vagyok a 90 napos diétán, de sajna visszatért rám az összes leadott kiló miután abbahagytam. Sok akaraterőm most nincs, mert a jelenlegi súlyfeleslegem sajnos lelki okokra vezethető vissza (nemrég veszítettem el az Édesapámat). Ahhoz, hogy tereljem a gondolataimat nasira van szükségem. És naná, hogy legfőképp esténként. Szóval úgy gondoltam, hogy a bogyó majd elveszi az étvágyamat... Sok embertől hallottam, hogy különösebb erőfeszítés nélkül sikerült lefogyniuk és bajuk sem történt. Persze nyilván ez ember függő is. Nem tudom, hogy mit csináljak!?
2009. ápr. 8. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

nemcsoda, ha folytatod a szar evést akkor ezvan

90napos amúgy is szar

2009. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
55%
Szia!A 90 napos diéta csak akkor nem válik be,ha nem tartod be pontosan az előírásokat!A lelki okot is lehet befolyásolni,nasi helyett vegyél a kezedbe tollat,az asztalon papír,és ÍRJ!Emlékeket,gondolatokat,akár próza,akár vers formájában.Írd ki magadból a bánatot.Nekem bevált.Rengeteget segít az élmények feldolgozásában,akár jó,akár rossz.Tudod,a szív nem nézi mit cipel,csak megszakad,ha terhét már nem bírja el!Sok sikert hozzá!
2009. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!