Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm LA Pharma...

Egyik ismerősöm LA Pharma Stanozolol 10mg tablettát szed. Ez eredeti vagy a jó öreg metil tesztoszteronos hamisítvány? Ezt a cuccot nem én szedem és átlátszó módon ismerősre hivatkozva kérdezem! Csak érdekel, hogy tudjam figyelmezteni ha hamis.

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 20:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez az:

[link]

[link]

2011. szept. 21. 21:00
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen megértem a kommentelő kirohanását de ha kérhetném a kérdésre koncentráljunk.Persze megértem én hogy egyes vélemények szerint felfújt izé meg elítélendő.Én magam is csak táplálék kiegészítőket szedek.De ha ő már ilyet szed legalább ne a hamisat.éppen ezért kérem csak olyan válaszoljon aki tud érdemben választ adni a kérdésemre.A felháborodott lehordó fikázó kommenteket ne mert nem erre vagyok kíváncsi.Köszönöm
2011. szept. 21. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Egy ismerősöm aki hamisitványt szedett most jött ki az intenzívről..veseátültetésre várt de szerencsére felépült. NAGY BAROMSÁG IENEKET SZEDNI!!!
2011. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!