Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hány éves kortól lehet szedni...

Hány éves kortól lehet szedni fogyasztó szereket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Bármikortól, amikortól mérgezni akarod magad vegyszerekkel. Egyébként nincsenek csodaszerek és csodamódszerek, ezért egyáltalán NEM ÉRDEMES szedni.

Lefogyni egyféleképpen lehet:

- ha egészséges vagy (nincs hormonzavarod, pajzsmirigyproblémád stb., illetőleg ha van, kezelik)

- ha normálisan kajálsz (egészséges dolgokat, kiegyensúlyozottan, nem kicsi, nem nagy mennyiségben)

- ha sportolsz


Sehogy másképp nem hoz TARTÓS eredményt.

2011. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik olyan, hogy tartós fogyás de mindegy... semmi sem tud tartósan lefogyasztani, ha abbahagyod a sportot és nekiesel a krémesnek.


Diétázni kell + sportolni, ha tényleg hatásosak lennének ezek a sz4rok nem lennének kövér emberek.

2011. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy tartós fogyás de mindegy... semmi sem tud tartósan lefogyasztani, ha abbahagyod a sportot és nekiesel a krémesnek.


Diétázni kell + sportolni, ha tényleg hatásosak lennének ezek a sz4rok nem lennének kövér emberek.


Én is így gondolom!

2011. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Megmondom neked őszintén, hogy SZ*ART sem érnek!:)
2011. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem tartós "fogyást" írtam, hanem tartós "eredményt". Nagy különbség.

És konkrétan arra gondoltam, hogy le lehet fogyni villámdiétával 2 hét alatt X kilót, és újabb 2 hét alatt vissza lehet hízni X+3 kilót.

Tartós EREDMÉNYT úgy lehet elérni, ha valaki normális módon eléri a normális testsúlyt, és utána is normálisan táplálkozik, nem kezd újra zabálni. Akkor nem lesz visszahízás.

2011. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Villámdiétával is lehet tartós eredményt elérni, nem törvényszerű, hogy visszahízza. Ettől függetlenül nem változtat a tényen, hogy az ilyen sztár- meg villámdiéták jók lennének.
2011. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!