Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 'ACAI BERRY'. Hallottatok már...

'ACAI BERRY'. Hallottatok már róla, esetleg próbáltátok már ezt a gyümölcsöt vagy súlycsökkentő kapszulát?

Figyelt kérdés
Ígéretesen hangzik,de nem merek belevágni,soha nem próbáltam még semmilyen kapszulát.Ha vmilyen tapasztalatok volt már vele kapcsolatban véleményezzétek már légyszi. Http://www.fogyas. Info/acai-berry_acai-bogyo_afonya_antioxidans-fogyaszto-hatasa. Php
2011. aug. 9. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lennének csodaszerek, nem lennének kövér emberek.
2011. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nagyon egészséges, az biztos, én iszom, nem azt amit linkeltél, és nme is fogyás céljából, hanem mint antioxidáns...ha tényleg az van benne, akkor veszíteni nem tudsz vele...csak ugye nem lehet biztos benne, hogy a pénzedért tényleg azt kapod...
2011. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bix ***** válasza:
"(33,25ft/db) Szuperélelmiszer!" ez az első sor. innentől mehet is a kukába. magában teljesen biztos hogy nem fogsz tőle fogyni, mozgás és diéta mellett pedig nincs szükséged ezekre...
2011. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en szedtem, mert tele van antioxidansal de fogyni nem fogsz tole.etvagyat sem csokkent es sullyot se.
2011. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!