Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik fogyasztó tea a legjobb...

Melyik fogyasztó tea a legjobb és mi a hatása?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék legalább 10 kgt, persze nem hirtelen, mert akkor csunya lesz a bőröm.
2011. aug. 28. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ezek nem hatásosak. Vagy vízhajtóak, vagy hashajtóak/székletlazítóak, de fogyasztani nem fogyasztanak....
2011. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a fogyasztó tea hatásos... de ne várj csodákat tőle ha ugyanúgy éhhezel ..ha azt hiszed egy kis gyógynövény megoldja a gondodat tévedsz .. itt egy módszer ( már máshova is írtam):

így fogyózz!

1) számold ki mennyi a napi anyagcseréd (google)

2) vonj ki belőle 100 kalóriát!

3) egyél napi ennyit

4) sportolj sokat, és egyél sok fehérjét (túró, sovány húsok, tojás fehérje)

5) délelőtti órákban fogyassz szénhidrátot

6) ebédelj főt ételt ( itt megtudod kérdezni hogy melyik ételnek mennyi a kalória tartalma, de a leghíresebbeknek fent van a neten is)

7) a müzli és a zabkása kiváló reggeli

8) igyál sok teát ha megéhezel, természetesen édesítővel, így érzel egy finom ízt és mégsem vittél be kalóriát, sőt vannak fogyasztó teák, pl a bodzavirág tea

9) nem muszáj kitiltanod a csokoládét, csak figyelj hogy ne lépd át a kalória határod

10)gyümölcsökből 2-3 at naponta, de az a legjobb ha egy paradicsomot rágcsálsz el, a szőlőben és a banánban sok kalória van nagyon

11) ne éheztesd magad , ha ma még ehetsz akkor egyél is

12) ne egyél oylat aminek nem tudod a kalóriáját (pl 7day)

13) egyél napi 5x, és általában egy adag folyékony étel:250ml, és egy adag szilárd étel:250 g , ez másképp van pl mikor valaki rántotthúst eszik mert akkor egy adag 175g..és persze mindig mérd le mennyit eszel



kedvenc édességeim:

fahéjas alma

egy almát apróra darabolsz, összetörsz 3 édesítőt és rászórod, fahéjat teszel rá, és egy kanál joghurtot.. szerintem oylan mint egy almás joghurt több gyümölccsel

paradicsomos kenyér

2011. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elírtam : 1 sor : mármint *ÉTKEZEL
2011. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. aug. 28. 18:41
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
a paradicsomos kenyér lemaradt : 2-3 paradicsomot apróra vágsz ..felforralod (megfőzöd) teszel bele édesítőt és kiflit (131) mártogatsz bele, vagy puffasztott szeletet..stb 1 szelet kenyér viszont 260 kalória!
2011. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan tea,aminek kalóriaégető hatása lenne.

És igen,ahogy az előző írja a kalóriadeficittől fogsz fogyni.

2011. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és ezt a kalória izé hol találom meg a neten h meg tudom nézni mi mennyi kalória? kíváncsi vagyok ma hány kalóriát ettem.:$
2011. aug. 28. 21:37
 8/12 A kérdező kommentje:
azt hiszem megtaláltam .. kalória számológép?
2011. aug. 28. 21:38
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
csak írd be az étel nevét és azt hogy kalória .. és ne is lépj bele semmibe mert a google a főcím alá kiírja ..így kényelmesebb mint hosszú táblázatokat kutatni
2011. aug. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!