Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mik a legjobb fogyasztószerek?

Mik a legjobb fogyasztószerek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
futócipő
2011. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó kössz, addig okés, de egyszerűen nem tudok fogyni, max 1-2 kiló, de attól többet szeretnék.
2011. szept. 10. 11:52
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Hozz létre kalóriaadeficitet! Ennyi a fogyás titka. A fogyibogyók meg csak a pénztárcádat karcsúsítják!
2011. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hány kg hány cm vagy? eddig hogy kajáltál?
2011. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

58 kiló vagyok és 165cm magas.

eddig próbáltam kevesebb kalóriát bevinni, reggelire egy gyümölcs vagy teljes kiörlésű kifli,csirkemell sonka mellé, ebédre egy kis hús meg vmi saláta, délután is vmi gyümölcs aztán vacsorára pirítós.

2011. szept. 10. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
azért nem fogysz, mert tök normális a súlyod...miért fontosabb némely embernek, hogy xy-ra hasonlítson, minthogy egészséges legyen?????
2011. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én nem akarok senkire se hasonlítani, csak visszakarom nyerni a régi alakom. mert így én nem érzem jól magam, erről meg nem tehetek...:(
2011. szept. 10. 16:26
 8/11 anonim válasza:
100%
Én sem tartom értelmét a fogyásnak, hiszen teljesen ideális a testsúlyod. Inkább az erősítésre koncentrálnék. De, ha annyira akarsz valamit szedni, akkor én a Scitec Adipokill nevű zsírégető ajánlom. Teljesen jó edzés előtt, hiszen tele vagy tőle energiával. És ami a legfontosabb, hogy jelentősen csökkenti az étvágyat. Kaja előtt fél órával kell belőle szedni 2szemet. Napi 2x 3x 2szem az ideális! Teljesen legális és nem tartalmaz semmiféle káros anyagot! Egyetlen mellékhatása van, hányinger de nem vészes. És nem feltétlenül jelentkezik ez a melléhatás! Ha beválik, akkor sok sikert az edzéshez és fogyázhoz!
2011. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2011. szept. 13. 16:46
 10/11 Ebe Endocott válasza:
azt nem tom, de pl a folyékony nitrogén, v a folyékony hélium, azok kiváló fagyasztószerek
2011. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!