Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyha megnyúlnék, nem lennél...

Hogyha megnyúlnék, nem lennél nagydarab? (herbalife-vel kapcsolatban is kérdés)

Figyelt kérdés
Szóval 14 leszek pár nap múlva, most kezdtem el növögetni, de fogyni nemigazán. mármint úgy növögetni, hogy megnyúlni. nemtudom, hogy ha megnyúlnék, vékonyabb is lennék, vagy maradnék kövér és akkor magas nagydarab csal jennél-e. a másik kérdés, hogy a herbalife shake kinek használt, vagy ti mivel fogytatok le. most jött egy csaj hozzánk és ő foglalkozik ezzel. és állítólag hasznos. segítsetek légyszi!
2011. aug. 18. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi *lennék
2011. aug. 18. 16:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a tested növögetni, fejlődni. Majd meglátod, milyen alkatú felnőtt leszel, ezen kár most rágódni. Kerüld az egészségtelen ételeket, mozogj rendszeresen, egyelőre ennyi elég.


A Herbalife-ot természetesen dicséri, aki árulja, mert pénzt keres az eladással. Nekem nincs tapasztalatom vele.

2011. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyszer sokat fogytam a herbalife-tól, nekem nagyon bevált, most még szoptatok, de ha már nem fokok, akkor ismét shake-ezek, hogy leadjam a terhesség alatt felszedett kilókat, viszont az előttem szólónak igaza van, te még csak növögessél, nem kell fogyóznod, viszont a herbalife az egyáltalán nem káros az egészségre, sok vitamin van benne.

2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) és akkor végülis nem leszek nagydarab, hogyha magasleszek.. ? :/
2011. aug. 18. 21:27
 5/6 anonim válasza:
Igazuk van az elottem levoknek abban, hogy te csak novogess! :) DE vigyazat a herhalife al, baratnom 25 evesen szedte ezt a termeket, igaz 1 ev alatt 30 kgt fogyott, es meg 2 evig betartotta azt hogy nem evett sokat, de amikor mar nem figyelt MIND visszahizta amit leadott, sot en meg koverebbnek latom...
2011. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) akkor várok, növök, várok.. és növök :pp
2011. aug. 19. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!