Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A tépőzáras hasszorító gumi...

A tépőzáras hasszorító gumi ér valamit?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy évvel vagyok a 3-ik szülésem után,de nem akar a hasam eltűnni.Sajnos 2 császárom is volt.

Fogyni nem nagyon szeretnék,csak a hasam lenne laposabb.Most nagyon csúnya,nem csak a hasam,hanem gyomortájban is.Jó ezt viselni,hatásos?Sajnos eléggé elcs.szett alakom van.Nem széles a csípőm,de nagy a hasam.Azért a szüléseim előtt nem voltam ennyire aránytalan,sőt az első szülésem után sem.

Ha valaki esetleg tud ajánlani valamit amivel hatásosan eltüntethetném megköszönöm.A hasizom gyakorlatok sajna nem sokat segítenek.


2009. ápr. 21. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér. Diéta.
2009. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy diétával nem onnan fogyok ahonnan szeretném.

Persze megy a hasam akkor lejjebb,de arányában megmarad.

Elég vékonyak a lábaim,de combból tuti megy le ha fogyok,pedig onnan nem akarom.Csak has,derék.

2009. ápr. 21. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem kívánságműsor, hogy honnan szeretnék fogyni. Diétázni kell és előbb utóbb lemegy onnan is ahonnan szeretnéd. Bárhogy is mosta a tévé az agyad, nincs HELYI zsírégetés, max helyi zsírleszívás! :(
2009. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig valamennyit használ! Én is császáros szülés után vagyok, bár még csak eggyel! :) Nekem is ugyanez a problémám! Én sport közben használom csak, mert egyébként idegesít. Alatta sokkal jobban izzadok, tehát melegebb van az öv alatt. Szerintem jobban ég a zsír is! Én feszesítő krémmel is bekenem előtte, utána pedig hideg-meleg váltózuhanyt alkalmazok. Már 2 lukkal bejjebb kell az övemet húzni (1 hónap alatt)...!! :) A bőröm is sokkal feszesebb lett! Úgyhogy használd bátran!
2009. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,akkor használom.

É kibírom benne egész nap is,csak legyen értelme.

Szabad folyamatosan használni?

Pedig a férjem gyógyászati segéd eszköz boltba vette,de semmi leírás nem volt hozzá.

2009. ápr. 22. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: szerintem egész nap ne használd, mert nem szellőzik alatta a bőröd. Csak torna alatt viseld, vagy bringázáskor, stb. Vagy ha kirándulsz. Amúgy pont tegnap volt a Spektrumon a Whats good for you? című sorozatban, hogy a hasi zsírpárnák csökkentéshez csak és kizárólag a diétázás segít... persze hasizom gyakorlatokkal lehet erősíteni rá, főleg szülés után, de a leghatékonyabb módszer a kockahashoz a szigorú diéta volt.
2009. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A diétával csak az a gondom,hogy nekem onnan is lemegy ahonnan nem kellene.Amúgy nem vagyok kövér,nem kellene máshonnan fogynom,csak hasról.

Köszönöm a válaszod.

2009. ápr. 23. 12:49
 8/8 anonim válasza:
Én is ugyanezzel küzdök.Érdeklődnék,hogy lett-e bevált módszered.
2010. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!