Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha fogyasztószert használsz...

Anetalia kérdése:

Ha fogyasztószert használsz akkor hány hét alatt fogysz le 10kg-ot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
hol hallottál ilyenről? nem léteznek fogyasztószerek.
2011. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 x) ***** válasza:
Én ismerek egy nagyon jó fogyasztószert. Úgy hívják SPORTOLÁS. -.- Nincs hatásos fogyasztószer. Lehet vele fogyni 1 év alatt fél kilót, ha rendesen edzel akkor meg 1-2 hónap alatt simán lemegy a felesleg.
2011. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy fogyaszt, ha rákos leszel tőle és lefogysz a betegségtől, amúgy nem.
2011. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
X) válaszára reagálva, én még egy jó fogyasztószert ismerek, úgy hívják egészséges táplálkozás, ügyelve arra, hogy a kalóriabeviteled, 400-500 kcal-val kisebb legyen mint a napi felhasznált kcal-ád. Ez sem gyors módszer, de hatásos, és tartós.
2011. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Metabol Fortéval fogytam le, kb. 3-3,5 hónap alatt, de mellette sportoltam is. Egyébként egyik fogyasztószertől sem fogsz lefogyni, ha nem változtatsz az életmódodon; nem figyelsz oda az étkezésekre és nem sportolsz. Tehát nem elég bekapdosni az étrendkiegészítőket, hanem neked is kell tenned valamit a siker érdekében :)
2011. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!