Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik fajta L-karnitint...

Melyik fajta L-karnitint ajánljátok nekem?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék! Elkezdtem edzeni és diétázom is.

Csak lassan tűnik el a zsírpárna. Ezt szeretném felturbózni.

Kérdésem hogy kapszulát szedjek? Napi kettőt?

Vagy inkább ampullában csak edzés előtt?


2009. ápr. 23. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ampulla drága, pl ha a Liquid Carni-X-et nézzük akkor majdnem 2X annyiba kerül belőle az ampullás mint a flakonos.

Én napi 2000mg-ot tolok.

2009. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te is fogyózol? Neked segít? Mennyi idő után vetted észre a hatást?
2009. ápr. 23. 19:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha csak edzéskor veszem be és nem minden nap úgy is hat?
2009. ápr. 23. 19:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg kell hozzá Thermo-X???
2009. ápr. 23. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell mellé thermo-x, én g-bomb-ot tolok mellé a kemény súlyzós edzések miatt meg sima fehérjét de ez alap.

Szóval neked elég az L-Karnitin.


Ha 1 edzést csinálok akkor előtte 30-60 perccel 2000mg, ha kettőt akkor 2X1000mg.


Hétfő óta csinálom, mivel minden nap látom magam a tükörben nem tudom, hogy fogytam-e (valszeg igen)

de azt észrevetem hogy jól energizál, szóval sztem jó cucc, csak edzeni kell mellé mert anélkül semmit nem ér.

2009. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
L-karnitinból szerintem mindegy hogy kapszulás vagy folyadék, a különbség az hogy a folyadék hamarabb felszívódik a kapszula meg kb. 30-45perc alatt. én edzések elött vettem be kb. 1000mg-ot. Lényegében nem sokat segít, csak kicsit meggyórsítja a folyamatot 6-7%-al. Ha gondolod próbáld ki a Biotech-es Thermo Drine Liquid-et, ha jóltudom ilyen 2ezer ft körül mozog az ára, és 5 fajta hatékony zsírégetőt tartalmaz, (pl. l-karnitin, zöld tea kivonat és egyebek.) Nekem nagyon bevált. Én helyes táplálkozással és heti 5 edzéssel, edzés elött l-karnitin ill. thermo drine liquid-el 19 kg-ot fogytam kb. fél év alatt. Remélem segítettem!
2009. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Olyat nem szeretnék szedni amiben ennyi minden van, mert szoptatok mellette.

Azért köszi.

Ezt vettem meg, mert az volt a közeli Biotech üzletben. Azt mondta az eladó hogy ugyan az mint az ampulla, csak van benne króm is ami hatásosabbá teszi. Remélem jó lesz.


[link]


???

2009. ápr. 25. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a dm-ben veszem, asszem 400mg-os és árban nekem megfelelő. Ha jól emlékszem B6 vitamin vagy magnézium van egybe vele.
2009. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!