Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol lehet L-karnitint venni?

Hol lehet L-karnitint venni?

Figyelt kérdés

Milyen fajtái vannak? Melyik a legjobb? És kb mennyibe kerül?

Diétázok és persze mellette futok is.


2009. szept. 13. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Nekem BioTeches van, BuilderShopban vettem 2500-ért, de pont tegnap láttam ugyanezt Auchanban a sportosztályon, ott 1700 volt... Citrom ízű, 60 db van benne, edzés előtt fél órával kell kettőt elszopogatni.


Láttam még pezsgőtablettában is különben, az olcsóbb, viszont lényegesen kevesebb van benne - mármint hatóanyagra, nem darabra.

2009. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És neked mi a tapasztalatod? Jó?
2009. szept. 13. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Hát még csak 3 hete szedem, szóval nagyon biztosan nem tudok nyilatkozni. Engem felpörget az edzéshez, úgyhogy ez mindenképp jó és fogytam is már. Szóval ártani biztosan nem árt. Nekem egyetlen problémám az íze - mint említettem citrom -, de a cél érdekében nagy fintorgások közepette azért elnyammogom mindig. :)
2009. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
2009. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt is nézd meg hogy az Auchanban hány mg-os tabletta van 1700-ért, és a Biotechnél 2500-ért. Biotechnél 5990-ért van 2000mg-os folyadék. 25 db van egy dobozban. én edzés előtt és után is szoktam inni. De keményen kell mozogni, és meglesz a hatása. Eleinte az 500mg-os tablettát szedtem csak úgy reggel-délben-este 1-1. már az is önmagában 1 hónap/1 kiló volt mozgás nélkül.
2009. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!