Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az ALLI kapszulával van aki...

Az ALLI kapszulával van aki letudott fogyni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

semmilyen kapszulával nem lehet fogyni -.-"

megfelelő diéta és mozgás mellett lehet csak fogyni.

drága étvágycsökkentők és fogyi tabletták helyett olcsóbb megoldás a kitartás és az akaraterő, ezeket a gyenge szar embereknek találták ki. és csak mert jó a marketing duma, attól még egyáltalán nem garancia arra, hogy egyáltaáln jó valamire,azonkívül hogy kitörölje vele az ember a seggét

2011. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


ennyit róla

2011. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bix ***** válasza:

ha vetted volna a fáradtságot hogy a gooliba beírd hogy alli kapszula a második találat ez lett volna amit linkeltek... tudom a googli egy örögien bonyolult szerkezet, és jobb itt feltenni hátha valaki mégis fogyott vele. persze durva mellékhatásai és komoly kockázatai vannak de hátha.


nem nyert

2011. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hepatitiszt, a kapszula? az sem lehet semmi :D

jee és pont ma írt szerintem erről a sz.arról, én leírtam neki, hogy a bevitt energia tetemes részét nem a zsírok adják, és hogy zsírok nélkül ha esetleg ez működik, meghal, de áá milyen igazam volt :D

és még hepatitiszes is lesz :D na ezt mondjuk nem hiszem el..

2011. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

normálisan szedtem minden az előírás szerint, mégis kórházban kötöttem ki.

Amugy egyedül magyarország az ahol nem tiltották be

2012. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!