Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen étrendkiegészítők...

Ledzep kérdése:

Milyen étrendkiegészítők vannak amivel fogyni lehet?

Figyelt kérdés

pl bio cla t vagy hasonlók érdekelnek

és fontos lenne hogy ne szedjem vissza azt a súlyt amit leadok

tehát tartós megoldást szeretnék

persze mozgok is mellette, stb, csak az úgy nagyon lassú


2011. okt. 6. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Az étkezésen van a hangsúly inkább (én nem hiszek a tablettákban, meg a teákban.)

A napi kcal mennyiségedet (nemed, magasságod, súlyod, egyéni aktivitásod függvényében) ne lépd túl, és akkor fogyni fogsz.

2011. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mozgás vagy rendszeres sport?

A kettő nem ugyanaz.

Ha leírod,hogy mit sportolsz legalább heti 3x1-1.5 órát,akkor ajánlhatok neked kiegészítőt.

E nélkül viszont nem sok értelme van bármit is írni,ajánlani.


Ja.

És guglizz még rá a kalóriadeficit jelentésére.

Ezt csak kiegészítésként ajánlom a "ne szedjem vissza" dologra.

2011. okt. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
heti 4x 50 percet szoktam a rékás edzést csinálni
2011. okt. 7. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor is tudatosan figyelni kell(ene) az étkezésekre.
2011. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy jó kiegészítő kb 20%ot javit a hatékonyságon.A lényeg a kaja meg a mozgás, a mozgás része sztem rendben van bár nem azt mondom hogy ártana ha pluszba elmennél biciklizni 2x1 egy órát vagy hasonló.
2011. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nemrég hallottam egy reggeli műsorban az afrikai mangóról, aminek zsírégető és étvágycsökkentő hatása is van. Érdekelt a téma, úgyhogy utána jártam, és lehet kapni Mango Acai néven egy kapszulát, ami segít a fogyásban,ugyanakkor csak természetes alapanyagokat tartalmaz. Kell hozzá a mozgás és a helyes étrend is, de ezzel fent tartható az eredmény a fogyókúra után is!
2012. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!