Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltátok már a Chitosan...

Próbáltátok már a Chitosan nevű zsírmegkötő kapszulát? Mi a véleménytek az ehhez hasonlókhoz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 16:53
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Kagyló kivonat??Hmmm édesekes...értő olvasás -.-
2011. okt. 3. 17:46
 22/46 anonim ***** válasza:
ez nem volt fair.. fáradt voltam.
2011. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Ja és ilyen: [link]
2011. okt. 3. 17:47
 24/46 A kérdező kommentje:
És innen lehet rendelni is.
2011. okt. 3. 17:47
 25/46 A kérdező kommentje:
Ja és én egy szóval nem mondtam hogy egész bevitt zsírt megköti,hanem csak annak 60-70%-át.
2011. okt. 3. 18:44
 26/46 anonim ***** válasza:

nem tudod mennyi zsírt köt meg. lehetne tudni, mert X mg Chitosan hatóanyag, rost olvastam, hogy 5g zsírt köt meg. mindegy, lehet tudni.

ami a probléma, hogy neked kéne enned x gramm esszenciális zsírsavat, ebből ha rendszeresen megkötsz nagyobb mennyiséget, esetleg mindet (a 60-70%-ot tippnek írtad, attól függ mennyi zsírt eszel, és mennyi tablettát) akkor nem marad a szervezetednek.

akkor szokták használni, ha tudod hogy következő étkezésed valami fölöslegesen zsíros dolog lesz, viszont enni fogsz belőle. étrendszerűen nem fogyasztják. okkal.

2011. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Úristen :D Na mindegy...feladtam :D
2011. okt. 3. 19:26
 28/46 anonim ***** válasza:

ne add fel soha (close enought)

http://www.youtube.com/watch?v=hN4yOK3BWTM


várom azért az eredményt, ha lenne majd kedved megosztani.

2011. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
:D Nyugi nem a vitamint szedését adtam fel,hanem a vitatkozást.73,9kg-al kezdtem el,holnap lesz egy hete.Most mérlegre álltam 73,3kg vagyok most.Ugyan még látszata nincs,de remélem majd lesz.Írok majd akkor hetente a gondolod,hogy mennyi leadottnál tartok.Ha fogyok is,és kórházba sem kerülök a vitamintól akkor csak használ szerintem :)
2011. okt. 3. 20:35
 30/46 anonim ***** válasza:

mondjuk. meg fogd fel úgy, hogy más fizetne egy ilyen kis felügyeletért. na jó, ha már fizetne, akkor annyit még illene csinálnom, hogy időnként végzünk 1-1 hétpontos testzsír mérést.

de lényeg hogy ha te írsz, nekem az neked is tök jó, és még nekem is érdekes. nem annyira, mint a japán szilva 1-MPC kezelése, de azért.. ez se semmi.

sok sikert.

2011. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!