Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek norbi update...

Mi a véleménytek norbi update modszeréröl? Ha csak 1-eseket ennék és heti 3szor taponék 1 órát és 1szer végig csinálnám valamelyk tornáját akkor 2 hónap alatt lemenne legalább 10 kg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kár kitűzni kiló és idő célokat. A lényeg, hogy kezdd el és érezd jól magad! Mozogj annyit, amennyi jól esik és ha megindul a fogyás, akkor már látni fogod a reális céljaidat. Hidd el, kár magadat már előre stresszelni azzal, hogy ennyi meg annyi nap múlva majd ennyi meg annyi kiló legyél, mert ha nem, akkor JUJJJ mi lesz?! Semmi!


Én 4 hét alatt 6 kilótól szabadultam meg és még nem állok meg, további 3 kiló leadása a célom. Utána szeretném azt a súlyt megtartani. 26/f


Sok sikert!

2009. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!én is erre gondoltam

nem baj ha 4-5 hónap alatt meegy le a 10 kg de tudom h jol éreztem magamat és nem jönnek vissza a kg!majd megy mikor meg!nem eröltetem mert annál rosszab

és te hogy fogytál ennyit?

2009. ápr. 18. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Norbis kaját rendelek ebédre a Gastroyal-on keresztül. A reggelit, vacsit és a köztes időket csupa 1-es kajával töltöm meg. Emellett úszni járok és itthon tornázok különféle dvd-kre (Béres A., Rubint R., Norbi, stb.).
2009. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek jó módszer...ha nem akarod későbbiekben magasabb szintre vinni a sportolást(és az ehhez szükséges táplálkozást) akkor a célod utáni súlytartásra is tökéletes...

minden esetre azért délelőttönként 2-eseket illesszél be..

2009. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly májusban eldöntöttem, hogy idén május elsején 65 kg leszek. 86,8- ról indultam. Meglesz, és mindeneki dícsér, mert tényleg látványos! Szerintem csak így igazán tartós, ha nem akarod rövid idő alatt leadni. Amit Norbi leírt, működik. Nem kell lemondanod semmiről.

Sok sikert!

2009. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!