Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia kapszula kapható...

Hoodia kapszula kapható gyógynövényboltban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Kapható, már láttam.

De ami nekem megmaradt is eladhatom neked, viszont ha gondolod menj az ablakhoz, és úgy is kidobhatod a pénzed.

Nálam egyáltalán nem használt. Bevettem, rá egy órára farkas éhes lettem, csak kajálás után jutott eszembe, hogy én bevettem egy kapszulát, amitől elvileg nem kellett volna éhesnek lennem. Sajnos hum-buk az egész. Ne dőlj be nekik. Inkább 5x egyél keveset. Ez nem arról szól, hogy akkor kell abbahagynod az evést,amikor a legjobban esik...Reggeli 8kor, 10órai, ebédre féladag, délután 3-4körül másik fele, 6kor vacsi, de én a vacsit is el szoktam hagyni, ha nem kívánom, nem erőltetem. Jó minőségű kaja, nem por meg gyorsétterem, ennyi a titok.

Ha nagyon megéhezel inkább igyál, ez telíti is a gyomrod, s sokszor az ember nem is éhes, csak ízre vágyik.

2011. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy gyógynövényboltban lehet-e kapni, azt nem tudom pontosan, én teszveszről rendeltem. Tegnap kezdtem csak szedni, de nekem eddig teljesen jó a "tapasztalatom", remélem nem is kiabálom el! Egyáltalán nem vagyok éhes, pedig máskor ilyenkor már korgott a gyomrom. Tegnap délután is simán kibírtam egészen estig, pedig a lányaimat uzsiztattam, ott voltak előttem a finom csábító falatok, éreztem az illatukat, és semmi, meg sem kívántam.Vacsira is alig ettem, de azt is csak csak azért, hogy legyen valami a gyomromban!

Szóval bocsánat, hogy nem teljesen a kérdésedre válaszoltam,de szerettem volna elmondani, hogy nekem használ!

2011. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
50%

Szia


Úgy tudom, hogy itthon nem lehet kapni ilyen helyeken mivel illegális, csak esetleg spray formában, de az interneten keresztül hozzá tudsz jutni a kapszulás változathoz.

Én is szedem (szerdán lesz két hete) és teljes mértékben csökkent az étvágyam, valamikor egész nap nem vagyok éhes és csak azért eszem, mert tudom, hogy szüksége van a szervezetemnek a táplálékra. Viszont volt olyan is amikor háromszor, négyszer is tudtam enni egy nap, de nem nagy mennyiséget.

Ha esetleg elkezded szedni a kapszulát akkor arra nagyon figyelj oda, hogy magneB6-ot és esetleg még más vitaminokat is szedjél.


Ez a fórum nekem sokat segített:

[link]

2011. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!