Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Jó gépnek számít egy ilyen?...

Jó gépnek számít egy ilyen? AMD Sempron (tm) Processzor 3000+ 1,81 Ghz (1800 MHz) 448 RAM,64 mb Internal AGP (videokártya).

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 16:34
 1/7 anonim válasza:
37%

Ez hogy talál a Fogyókúrák témaköbre?


Amugy a pc elég gagyi... :|

2009. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nekem nem játszásra kéne a számítógép hanem irodai munkára, ugyanis épitészmérnők vagyok s inkább a gép 3D-s házak tervezeséhez kelene. Nagyon olcsón hozza jutnék mindössze 35.000 Ft alapgép + monitor. Szerintetek megéri ilyen munka alkalmaból?
2009. máj. 2. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
nem érné meg még arra se ennyiért.. én max 5k-t adnák érte, mert többet nem ér
2009. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8000-nél többet semmiképp sem adnék érte, de az 5 reálisabb...
2009. máj. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jo hát, ne szarj be
2009. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igaz 35 ezret ne ér.Csak naggyábol ha összeraknál egy ilyen gépet az kb max 20 ezer forint lenne.De ha monitort is adtak hozzá....hát nem tudom még érdeklődj és ha nem kapsz olcsóbban akkor vedd meg.És a kérdésedre igen szerintem megfelel irodai munkára ha télleg arra kell.Játékra nem .
2010. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azoknak a tervező programoknak amik akkoriban aktuálisak voltak jók voltak ezek a sempronok/athlonok. Én Dx7-8-as matrox kártyával dolgoztam csak jóval több memóriával és hatékonyan ment minden.
2023. márc. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!