Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A SlimFit kapszula tényleg...

A SlimFit kapszula tényleg hatásos? Hány kg-t fogyhatok vele 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

ha nem eszel semmit vagy csak kb. 2 joghurtot egy nap, akár 8-10 kiló is eltűnhet

nem szeretném, hogy bántásnak tűnjön, de általánosságban a csodatablettákról:

ha egy hatásos kapszula és nem placebo (egyértelmű, rosszhiszemű átverés), akkor attól függ mi van benne, de nagy valószínűséggel 1-2 hónap után a veséd, szíved, májad, gyomrod is elég rossz állapotban lesz, esetleg elájulsz 1x 2x vagy gyomorgörccsel töltesz a padlón 1-2 estét, néha úgy érzed, hogy kiugrik a szíved vagy hánysz egy jót, esetleg a párod nem érti, hogy miért viselkedsz vele rondán hetek óta, miért vagy rosszkedvű, miért nem alszol rendesen.

amúgy meg nem hiszem, hogy többet ér, mint a szűztea, almaecet, feketetea, kávé, egyéb gyógyvizek, citromlé, friss falusi tehéntej, agyonfűszerezett ételek stb.

ezeknek a tabiknak a nagy része annyit ér, hogy becsapd magad és elkölts egy csomó pénzt azért, hogy valami meghajtson

lehet valamennyi hatása, de ténylegesen fogyni diétával tudsz csak, amihez komoly elhatározás kell és fel kell ismerned, hogy a jelenlegi életmódod nem megfelelő a -5, -10 kilós énednek, így hosszú távon az étkezési szokásokat vagy az aktivitásodat is meg kell változtatni, vagy életed végéig a "GYÓGYSZERT" szedni és másra bízni azt, ami igazából rajtad múlik.

2011. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Sziasztok!

én másfél hónapja kezdtem el szedni a slimfitet,nekem eddig 4 kilótól sikerült megszabadulni.egy hétig diétáztam,de az kibírható.,ugyh nekem hatásos volt.

2011. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ancsa42 válasza:

Hy!

én kb másfél hónapja szedem a slimfitet, én eddig 4 kilót fogytam,még kb 10 kilónak kéne eltűnnie,remélem ez is lemegy.

2011. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ancsa42 válasza:
Elekno!te milyen diétát csináltál?lehet h több lemene ha mellette diétáznék is.
2011. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia Ancsa!a slimfithez adtak nekem ajándékba étrendet,azt csináltam.Érdemes végigcsinálni.
2011. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 juli61 válasza:

Sziasztok!

én is megvettem a slimfitet már legalább 3 hónapja szedem,az elején én is csináltam a diétát,meg most edzek heti egy alkalommal.így már 11 kilótól megszabadultam.

2011. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!

én 3 hete kezdtem el szednia slimfitet, szerencsére lement 4 kiló.nekem használ.

2011. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Csak a sok jó mellett legyen egy kis rossz is.

Tavaly nagyanénim,elkezdett fogyókúrázni,és megrendelte a Slimfitett,amit kedves szomszédasszonya ajánlott neki,hogy hú de szuper.

Valóban hatásos volt,föleg nenimnél,mert kicsit több felesleg volt rajta mint az átlagon,ezért könnyen csúsztak le órla a kilók,miközben pedig rendesen evett mellette.Miután fél év alatt megszabadult 18kg-azt mondta elég volt,most jól érzi magát.Kb 1 héttel később éjjelente erős melegérzetre ébredt,és csuromvizes volt,aztán pár nap múlva már panaszkodott a gyomrára,és az állandóan zsibbadó tarkójára.Elment háziorvoshoz,azt mondta biztosan valami frontot érez,próbáljon meg pihenni.ennyi.

A háziorvosánál tett látogatása után 3 nappal,otthonában fürdés közben szivrohamot kapott,nagybácsim otthon volt,és hallotta a nagy puffanást,azonnal berohant és elkezdte újraéleszteni,közben ünoköcsém kihivta a mentőket,akik fél órás nagy küzdelem árán,visszahozták az életbe nenimet.Mint kiderült újraélesztés után,agyinfarktust kapott,amitől kómába esett.Két hónapig ápolták a Szigetvári kómaközpontba,ahonnan már sosem jött haza.Elvesztettük.


Az orvos tájékoztatott minket,hogy gyerekkori szivbetegsége volt,ami ezidáig tünetmentes volt,és nem okozott gondot.Elmondta hogy vannak bizonyos szerek,gyógyszerk,élelmiszer adalékok,amik felerősitik az ilyen szivproblémákat,és végülis egy ketyegő bombává változtatja a szivet.


Kissebb utánajárás után,kiderült,hogy nála a SlimFit kapszula okozta a végzetét.És hiába irják oda,hogy 100% természetes anyagokból készült,ezt nem szabad elhinni.Minden ilyen fogyást elősegitő kapszulának megvannak amaga mellékhatésai,vannak olyan kapszulák forgalmazói akik részletesen le is irják ezeket a gyógyszerleirásukban,csakhogy ne legyen belőle később probléma.Az egyik ilyen mellékhatás,a leállás utáni sziv,és agyi problémák feltűnése,és ez nem törvényszerű hogy két héten belül jelentkezik.


Őszintén mondom nektek,ne használjátok,inkább próbáljatok meg önerőből fogyókúrázni,ha meg nem megy,akkor próbáljátok igy elfogadni magatokat.Az élet többet ér mint egy gyorsfogyást igérő kapszula,ami úgy sem használ végérvényesen.

2011. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!