Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 30 days fogyasztó tabletta...

30 days fogyasztó tabletta mennyi szokott lenni akciósan Rossmann-ba, dm-be vagy máshol?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem mindegy? Csak a pénztárcád lesz karcsúbb. Ha használna a bogyó, nem lennének körvér emberek. Szerinted ha jó lenne, nem venné meg minden második nő???
2011. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
6-7000 Ft körül.
2011. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem semmi pénzt elkérnek egy ilyen sz@rért ami mellesleg nem hogy nem segít, de akár tönkre is tesz.


Pénztárca és élettartam fogyasztó tabi (:

2011. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


pontosan ennyi.


egyébként én nem ítélném egészségre veszélyesnek az édesgyökér port és társait, de vajon egy jó fogyasztóvédelmi perrel vajon lehet pénzt lehúzni a forgalmazótól/cégtől? mert "A 30Days nevű étrend-kiegészítő terméket úgy állították össze, hogy speciálisan a has tájéki zsírfelesleg csökkentését támogassa."

annyi ilyen átb.aszó termék van, ha én havi 2-3 pert megnyernék, akkor egy évig úgy élhetnék, hogy igazából semmi egyéb dolgom nem lenne.

2011. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

"A 30Days nevű étrend-kiegészítő terméket úgy állították össze, hogy speciálisan a has tájéki zsírfelesleg csökkentését támogassa."

Szent jó Istenem....:-DDDDD

Akkor kérek mellé még olyat, amitől megnő a mellem, meg a seggem, és akkor teljes lesz az öröm xDDDDDDDD

2011. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

üdvözöllek a jövőben. itt minden problémádra van egy bogyó!

hogy miért nem tudtam pár generációval előbb születni..

bár akkor meg háború volt. de most is van/lesz. akkor már legalább kezdődjön a dátum 18 vagy 19-cel.

2011. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Rossmannban, DM-ben szerintem elég drága, én neten rendeltem, ott 5900 volt. Ráadásul mindig vannak mindenféle akciók, múltkor valami olyasmit láttam, hogy két termék mellé adtak egy doboz ajándék vitamint, de már nem emlékszem sajna, hogy milyet... :(
2011. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szokott lenni a rossmannos újságba is, de talán olcsóbban.
2011. dec. 2. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen ostoba emberek vannak, szörnyű.

Otthon ülve, zabálva eszitek a tablettát és gondoljátok majd lefogytok?

Viccnek is szar...

2011. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!