Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » HOODIA P57-el tapasztalatok?...

HOODIA P57-el tapasztalatok? Van, akinek hasznát?

Figyelt kérdés

mennyi idő alatt? milyen kezdősúlyból, mennyit fogytatok?


Köszönöm a TAPASZTALATOKról szóló válaszokat!


2011. nov. 21. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Van már itt egy pár hasonló kérdés.

Én a negyedik szem után azt tudom mondani, hogy nagy csodát nem kell várni tőle. Én elég enyhén érzem az étvágycsökkentő hatását, és inkább csak akkor, ha reggel veszem be (próbáltam délben, délután is, akkor nem hatott olyan jól). Több fórumon írták, hogy szájszárazság, szédülés, álmatlanság mellékhatásokkal jár, de én ilyeneket egyáltalán nem tapasztalok. Sőt, jobban alszom, mint azelőtt. Súlycsökkenés még nincs igazán (nincs nagy túlsúlyom sem), de kevesebbet eszem és emiatt laposabb a hasam.

2011. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fél levéllem bekapkodtam, semmit nem ért..
2011. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt nagyon sok hozzászólás van a témában: [link]

Van egy csomó ember akinek használt a szer, de az is kiderül, hogy sok hamisítvány "kering a rendszerben", amit hiába szedsz, mert semmi hatása nincs.

2011. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!