Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használt már valaki WU-LONG...

Használt már valaki WU-LONG Anti-adiposis teát? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

wulong... uramatyám

épp tegnap vettem, megittam egy csészével és 10 perc alatt fél tonnát fogytam, most tök csini vagyok, remélem így marad. Szerintem megérte azt a 800ft-ot.

2011. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
minden tea jó. üdítik a testet és a szellemet. sok tea antioxidáns hatású anyagokat tartalmaz, ezt akár fiatalság és egészség megőrző hatásnak is nevezhetjük.
2011. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek gratulálok ügyi vagy!!!!!
2011. nov. 6. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:
pedig a helyzetkritikája jogos. sajnos nincsenek "fogyasztó szerek" még a legjobb és amúgy legegészségesebb gyógynövények vagy teák között sem.
2011. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xotom válasza:

Én 2 alkalommal csináltam 1 hónapos kúrát. Első alkalommal 85kg-ról 75 kg-ra mentem le, ugyanolyan egészségtelen esti nagy kajálással. Második alkalommal 80-ról 75-re.

Az első esetnél kb. 2 évig nem híztam vissza ugyanolyan étkezési szokás mellett. (40-es férfi 165cm)

2011. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha 2 évig nem híztál vissza, az mit jelent? (csak hogy kicsit halványítsak a csodán)

azt, hogy az "egészgéstelen esti zabálások" kb. olyanok lehettek, amennyit a 7 éves kishúgom eszik, így nem lehetett nehéz fogyni ha pl. még valami az étvágyadat is elveszi (pl. a tea) illetve nem csoda hogy nem híztál 2 év alatt, hízáshoz enni kell, pláne egy férfinak.

2011. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!