Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Persze en is azok koze tartozi...

Persze en is azok koze tartozik, aki fogyni szeretnek, de mint sok mas embernek nekem sem megy konnyen. A kerdesem elsosorban az lenne, hogy hallottatok e mar a TOMATO kapszularol, van e hatasa?

Figyelt kérdés
Vagy csak rosszabbat teszek a szervezetemnek? Tudom persze, hogy nem ettol kell a csodat varni. A tabletta szedese mellett igyekszem megvaltoztatni az etrendemen, sot a csalad etrendjen! 185 cm vagyok, es sikerult 87 kg-re hiznom, a tokeletes cel a 65 kg lenne, ez a szules elotti csucssulyom, ezt szeretnem valahogy visszaszerezni. Otleteket, segitoket, hasonlo emberek tarsasagat keresem. Egyutt konnyebb! Varoma valaszokat, vagy leveleket a kov cimre: ercsoo2000@yahoo.com Ha irna valaki kerlek a subjekt-be irja be hogy fogyokura! Koszi elore is es sko sikert mindenkinek!
2011. dec. 7. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de semmiféle tabletta,kapszula,folyadék,por nem hatásos a fogyókúrára.

Ezekkel a tablettákal és egyéb kiegészítőkkel csak egy valaki jár jól.Aki kitalálta,forgalomba hozta..Csak szemfényvesztés,és csalás az egész..

Ha valaki mégis azt mondja hogy fogyott a portól vagy tablettától az azért van,mert megvan adva hogy hogyan kell szedni..

PL:-igyál meg naponta 5 pohár fogyiport,de ne egyél mellette semmit csak abonett kenyeret és almát..

VAgy:

-egyél meg naponta 5 szem kapszulát,de csak sovány húst egyél mellé..se kenyér,se liszt ne legyen..


Ha nem veszed be a csodakapszulákat akkor is lefogsz ha megváltoztatod az étrendedet vagy kevesebbet eszel,és mozogsz..Annyi különbség hogy nem dobsz ki az ablakon sokszor 15-20 ezreket(mert ugye ezek a csodakapszulák mindig elég drágák..sosem veszel 500 forintért.)

2011. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!