Szeretnék fogyni hasból. Hogyan?
Nem sokat mozgó, 14 éves 20-as BMI-s lány vagyok.
Szeretnék visszafogyni kicsit pociból és popsiból, mert hízok!
Hallottam egy diétáról, fehérjediéta a neve. Nem eszel benne sok szénhidrátot, ettől fogysz.
Ki merjem próbálni, vagy ez túl drasztikus a szervezetnek?
Ja, enni lehet benne rendesen, kenyérféléket kivéve mindent.




válasza:És milyen mozgásformát válasszak, ami segít?
Heti 2 tesiórát végigcsinálok, emellé még szeretnék valamit mozogni.
A környéken nincs lehetőség tornára, a jégkoripálya se lett felállítva.
Amúgy köszi a választ. :)




válasza:itt olvasgass egy 10-20 percet




válasza:Lehet kocogni, bár most már hamar sötétedik, inkább ne flangálj 14 évesen egyedül az utcán. Otthon is végezhető tornát ajánlok. Hatalmas dvd választék van, biztosan megtalálod a nekedv valót:)
Vannak kimondottan pocira és popóra menő gyakorlatok.




válasza:Megtaláltam kedvenc könyvem, te könyvtárból kiveheted:
Roberto Maccadanza: A hasizom erősítése
Több fokozatú gyakorlatok vannak, sok sikert!
Köszönöm szépen!
Ki is fogom kölcsönözni,péntek úgyis könyvtárnapom!




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Még karácsonyig szeretnék 5kilót fogyni.
kcal számítás nélkül meg nagy koplalás nélkül is ? szerintem logikus.
Mellette egészséges, változatos étkezéssel, nem koplalással, csodadiétákkal.
Van valami diéta vagy torna ami a kérdésben leírtakról fogyaszt?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




