Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol tudnék bélféreg (pete)...

Hol tudnék bélféreg (pete) pasztillát venni? Ahár interneten akár személyesen bárhogy?

Figyelt kérdés
Ne fikázzatok le. Tudom, mit csinálok.
2009. máj. 20. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Ha tudnád, nem csinálnád... A harmadik világban szenvednek ettől az emberek, te meg a hájas valagadat akarod ezzel lefogyasztani? Sportolj inkább!


Különben meg sehonnan. Jóérzésű ember nem szórakozik ilyesmivel...


Orvos látott amúgy?

2009. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1. nincs "hájas seggem" 2. inkább ne írj választ, ha ennyire untakozol sportolj te is 3. sportolok, honnan tudod, hogy mire kell nekem? eszeske
2009. máj. 20. 18:17
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Fogyókúrák > Fogyasztószerek --> nem is tudom, nem is tudom... eszeske
2009. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
igaza van a kérdezőnek mi a francért kell leoltani?a nyakam teszem rá ,hogy nektek is volt hülye kérdésetek itt.és azt se irta ,hogy saját magának kell én is simán belecsempészném 1-2 személybe :) am a legjob ha elmész az orvosodhoz és megkérdezed tőle mert ezt nem mind1ik boltban lehet kapni:)
2009. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
A bélférgesség is betegség, van is rá gyógyszer. Jól olvasom hogy te beteggé akarod tenni magad?
2009. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

...tesóm kiskorában az óvoda homokozójából összeszedte, még pasztilla sem kellett...némi "gebekóbormacskaszar" kel hozzá...

...amúgy szerintem nagyon nehéz hozzájutni, meg hát nagyon sokféle féreg van...az egyik leggyakorabbi pl. a létfontosságú szerveidbe "küldi" a kicsinyeit...és hát emberről emberre állatra és visszafelé is terjedhet...

...van egyáltalán ilyen kapszula?...hm.... fertőzőosztály?

2009. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
fertőzőosztály...
2009. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
értékeljetek 0 ára mert megvédtem a válaszot über hülye faxkalapok vagytok.
2009. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom ki az "über hülye faxkalap" :))) Nem az aki meg akarja magát betegíteni úri passzióból és az aki asszisztál is hozzá? :))) Nem kell válaszolnod eszeske.
2009. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Kergemarhakór után férges is akarsz lenni?:))))

Nekem volt, s mondhatom undorító. Nem fogytam semmit, a székletemben vettem észre. Azóta állandóan parázok, hogy megint összeszedem. Mert a vérárammal eljuthat bármely szervedbe, s én bizony beájulnék, ha találnának a tüdőmben, szememben, vagy esetleg megnőne bennem méteresre, kilyukasztaná a belem, etc.

És nem hiszem, hogy tudod, mit csinálsz, mert nem biztos, hogy úgy történik minden, mint ahogy Te tervezed.

Annyira nem lehetsz gáz, hogy így akarj fogyni!

Miért nem elég a sport?

2009. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!