Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol lehet beszerezni bélféreg-...

Hol lehet beszerezni bélféreg-pete pasztillát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az mire jó?!
2009. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Csak nem férges akarsz lenni, hogy fogyj? Mert ha valaki férges lesz, akkor még ezer más bajai lehetnek.

De ugye nem?

2009. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Fúúúj! Jó-jó tudom hogy tényleg lehet tőle fogyni... na de akkor is!
2009. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugye csak az öcsédet akarod megszívatni?! Normális ember fogyni így biztosan nem akar....
2009. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne...
2009. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elmebeteg vagy ember!!!
2009. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább karcinogén anyagok válogatás nélküli fogyasztását ajánlanám, mégiscsak biztosabb.
2009. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon durva... az egyik vidéki ismerősöm pasztilla nélkül szedte össze a fertőzést. hogy a fogyáson kívül mivel jár... horror, alien, undorító, elviselhetetlen, görcsök, láz, gyulladás, gyengülő immunitás, hányás, hajhullás, és a legjobb: alig lehet szabadulni tőle. 100%-ig nem lehet kiírtani. de fogyott is, hogyne... megéri? apró ficánkoló fehér kukacok a székletben. olyan gusztustalan, h az hihetetlen, és iszonyat káros. Mo-n tudtommal nem beszerezhető ilyen pasztilla, mosatlan gyümölcsökkel is terjed, de nem a boltival, azokat fertőtlenítik ált, hála a jóégnek..
2009. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
az előző vagyok, utánanéztem neked! az 1920-as években használták leginkább, de mostmár napjainkban ilyen nincsen, h bélféreg-pasztilla. meghaltak miatta, szövődményeket, belső vérzést (is) okozott. az orvostudományban használnak még férgeket emésztőrendszeri betegségek kezelése, kórházakban szigorú orvosi felügyelet mellett.
2009. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2009. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!