Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Regenon vagy a Slimfit hatásos...

Regenon vagy a Slimfit hatásos? Valamelyik a kettő közül. Mert szeretné 10kilót leadni. Mellette diétáom is. Kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ne haragudja a kérdésért, de ha jól megválasztott étrendet (diéta) követsz, akkor miért adnál ki pénzt egyéb "holmikra"?

köszönöm a válaszod, én azért nem válaszoltam a kérdésedre, mert én magam nem fogyasztottam ezeket a szereket. persze ismerem őket, ha a tapasztalatom érdekel, természetesen leírhatom.

2011. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Szia!

Én pár hónapja szedem a slimfit-et azért gonoltam hogy leíroma a tapasztalataimat. 48 éves vagyok, volt másfél éve műtétem, így sajnos nem nagyon tudok annyit edzeni mint régen. Meghíztam, 96 kiló lettem. Utána vettem meg a slimfit-et. Nem volt állandó éhségérzetem és az anyagcserémet is rendbe tette. Mellékhatását nem éreztem eddig. Most pedig már 81 kiló vagyok.

2011. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 katica6051 válasza:
Én nemrég kezdtem el szedni a slimfitet,kb egy hónapja de már fogytam azóta 4 kilót.Csináltam mellette a diétát is egy hétig amit ajánlottak hozzá.
2011. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
pénztárcakímélés végett ki lehetne próbálni a diétát nature, a megmentett pénzt meg mondjuk (ha nem akarjuk félretenni) a tervezett egyházamnak adni ;)
2011. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Most már árilag korrektebb, 5 doboz 13.900Ft szállítási költséggel.

Ha kevesebbet eszel, akkor ez az összeg visszajön, visszajöhet. Zöld tea magában fogyaszt, csak itt egyszerűbb talán betartani a dolgot. Fenntartással azért lehet, hogy működik. Ém rendeltem, majd kiderül. Így talán megéri.

2012. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az a tény, hogy a zöld tea nem fogyaszt, az senkit nem érdekel? ez valami vallási baromság lett? ott van a dagadt, issza a zöldteát és nem fog elpárologni a zsírja, ne írd már szegény kérdezőnek az ellenkezőjét mert elkezd reménykedni.
2012. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Normál étrend mellett, napi 3 csésze zöld tea és diéta mellett különösebb edzés nélkül -1kg/hó a testsúlycsökkenés klinikai vizsgálatok szerint. Diéta köznyelvel ellentétben nem fogyókúrát jelent, hanem helyes táplálkozást. Napi 5-szöri étkezést, ennek ellenére az az étrend amit adtak 3-at tartalmaz. Fogyókúra kalóriamegvonást jelent. Kalóriamegvonás nélkül -1kg/hó. Ennyit a zöldteaáról. Előttem nem az van, hogy egy kövér nő fánkot eszik, majd leöblíti zöld cukros teával. A diétájukat nem követem, de azért felrakom ide:


Étrend

1. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé 1 db édesítőszerrel vagy gyógynövénytea

Ebéd: 2 db főtt tojás

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (200 gramm), 30 dkg zöldsaláta olívaolajjal és citrommal

2. nap

Reggeli: Joghurt-müzli gyümölcsökkel, 1 csésze gyógynövénytea vagy 1 pohár gyümölcslé (lehetőleg 100 %-os cukor és édesítőszer mentes)

Ebéd: 2 db főtt tojás, spenót főzelékkel kevés rántással vagy anélkül vagy grillezett csirkemell filé (200 gramm) párolt zöldségekkel

Vacsora: 20 dkg főtt sonka, saláta

3. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db édesítőszerrel vagy 1 csésze gyógynövénytea vagy 1 pohár gyümölcslé (lehetőleg 100 %-os, cukor és édesítőszer mentes)

Ebéd: 2 főtt tojás, 1 nagy szelet sovány sonka, 30 dkg zöldsaláta

Vacsora: 1 db főtt zeller, vagy brokkoli, 1 db paradicsom, 1 db alma

4. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé 1 db édesítőszerrel vagy 1 csésze gyógynövénytea

Ebéd: 1/2 grill csirke (bőr nélkül) salátával

Vacsora: sima kefir vag

2012. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valamiért lemaradt....

5. nap

Reggeli: 1 db reszelt répa citrommal, vagy 30 dkg zöldsaláta

Ebéd: 1 db tonhal konzerv citrommal vagy grillezett csirkemell filé (200 gramm) párolt zöldségekkel

Vacsora: 1 szelet marhahús (200 gramm), 30 dkg zöldsaláta olívaolajjal és citrommal

6. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé 1 db édesítőszerrel vagy 1 csésze gyógynövénytea

Ebéd: halfilé paradicsommal vagy grillezett csirkemell filé (200 gramm) párolt zöldségekkel

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (200 gramm), 30 dkg zöldsaláta olívaolajjal és citrommal

7. nap

Reggeli: 1 db reszelt répa citrommal, vagy 30 dkg zöldsaláta

Ebéd: 1 csésze gyógynövénytea vagy 1 pohár gyümölcslé (lehetőleg 100 %-os cukor és édesítőszer mentes)

Vacsora: grillezett csirkemell filé (200 gramm), gyümölcssaláta

8. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé 1 db édesítőszerrel vagy 1 csésze gyógynövénytea

Ebéd: 2 db főtt tojás, 1 szelet sovány sonka, 30 dkg zöldsaláta

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs

9. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé 1 db édesítőszerrel vagy 1 csésze gyógynövénytea vagy 1 csésze gyümölcslé (lehetőleg 100 %-os, cukor és édesítőszer mentes)

Ebéd: 1 db főtt tojás, nyers vagy párolt káposzta, 15 dkg sajt

Vacsora: sima kefir vagy joghurt, gyümölcs

10. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé 1 db édesítőszerrel, vagy 3 dl narancslé, 1 db pirítós

Ebéd: 2 db főtt tojás, 1 nagy szelet sovány sonka, 30 dkg zöldsaláta

Vacsora: 1 db főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db alma

11. nap

Reggeli: 3dl narancslé, 1 db natúr joghurt

Ebéd: 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 előszeletelt), 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs

12. nap

Reggeli: 1 db reszelt répa citrommal

Ebéd: 1 db tonhalkonzerv citrommal

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (200 gramm), 1 db főtt zeller

13. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db édesítőszerrel vagy 3 dl narancslé

Ebéd: 2 db kemény tojás, 1 db reszelt sárgarépa

Vacsora: grillcsirke (bőr nélkül), 30 dkg zöldsaláta olívaolajjal és citrommal

14. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé 1 db édesítőszerrel vagy 1 csésze gyógynövénytea

Ebéd: 1 nagy szelet marhahús (200 gramm), 30 dkg zöldsaláta olívaolajjal és citrommal

Vacsora: Paprikasaláta sajtkockákkal vagy 1 db reszelt répa citrommal


Nekem ez nem tűnik annyira jónak!


Majd írok eredményt is.

2012. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
persze hogy nem. nyilván ezt is olyan ember írta össze, akinek nincs dietetikai végzettsége, de okosnak érezte magát, hogy minden ember étkeztetését egy mintára egyszerűsítse, függetlenül kortól, nemtől, testtömegtől, fizikai aktivitástól. neki van önbizalma.
2012. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mégegy fontos dolgot vettem észre, hogy OÉTI engedélye van, ezt állítja, ugyanakkor gyanús, hogy nem bevizsgált.

Nincs eltüntetve a hatóanyagok mennyisége, tömege 600mg/kapcsula, holott alatta lévő matricán 550, nincs a kötelező szöveg, hogy az ajánlott mennyiséget ne lépje túl, nem helyettesíti a vegyes étrendet. Érdekesség, hogy nem 60 kapszulát tartalmaz, hanem 61-et(másikat is felbontottam, kíváncsiságból), mondjuk inkább többet, mint kevesebbet. Feltűntetett címen nem fogalmaznak Slimfit készítményt, honlap nincs. Com-os cím magyarnyelvű. Kibontva szaga bíztató, mert érződik a fahéj és egyébb anyagok, kicsit kompótra emlékeztető szaga van. Flakonján alul magyar dátumozású és a flakon Magyarországon gyártott, akkor viszont nem értem, hogy miért angol nyelvű a matrica és úgy ráragasztva a magyar. Tablettákat USA gyártja és itthon csomagolják, ugyan már! Bevizsgálásra, laborra elküldve holnap! Így jó lesz? :) Az étrend nem nemzetközileg elismert ez is hazugság!

2012. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!