Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Slimfit-et Debrecenben árusíta...

Slimfit-et Debrecenben árusítanak? Tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit bővebben megfogalmazva a kérdést. Slim fit-hez Debrecenben boltból hozzájuthatok valahol? Ha nem, akkor a postaköltség 1 doboz esetén mennyibe kerül? Honnan lehet legegyszerűbben megrendelni? Tapasztalatok a termékről? A diéta betartása nem okoz gondot, mert amúgy sem eszem sokat, azt a keveset is gyümölcsöt, 7végén vannak inkább a nehezebb ételek. Valamint 1 hónap alatt kb mennyit fogytatok? Valamint nekem főként az oldalamon vannak zsírpárnák (nagyok sajnos), ezektől szeretnék először megszabadulni. Erre vajon jó lesz?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. jan. 1. 18:45
 1/2 anonim válasza:

Szia!

ugy tudom még nem lehet boltban vásárolni,mert én is ugy akartam csak én miskolcon,azt mondták még kiépítés alatt áll a gyógyszertári forgalmazás ugyh csak neten tudtam megrendelni.egyébként a slimfit2000.com oldalon.én mikor rendeltem két dobozzal rendeltem mert ugy nem számoltak fel szállítási költséget,de am 1200 lett volna a száll költség.szerintem hétvégén is próbáld meg azért a nehezebb ételeket kerülni,mert amit hétközbe lefogysz,az hétvégén visszajön.én 2hétig tartottam a diétát amit ajánlottak, akkor lement egy héten 5 kilo,utána heti 2-3. biztosan jó lesz az oldalon levő zsírpárnákra,mondjuk nekem nem csak az oldalamon volt fölösleg ,de ott is volt és szerencsére lement.sok sikert hozzá

2012. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ugy tudom hogy csak neten lehet kapni,én is ott rendeltem meg,de jó mert két nap alatt megkaptam és házhoz hozták akkor amikor nekem jó volt.Én két dobozzal rendeltem mert ugy nem volt szállítási kóltség és még hozzá kaptam pluszba még egy dobozzal ajándékba.Én a diétát egy hétig tartottam,amit ajánlottak,utána nem diétáztam.Egy hónapja rendeltem,azóta lement nekem 5 kiló.
2012. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!