Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Esti mozgás mellé milyen...

Esti mozgás mellé milyen kapszulát kéne szednem, ami gyorsitja még+-ba a fogyásom?

Figyelt kérdés
Esténként futok meg szoktam tornázni is, de kéne valami ami meggyorsitaná a fogyásom!Tapasztalatok?Tanácsok?Elörre is köszi!
2009. máj. 21. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

2000mg L-karnitin

pl scitec - liquid carni-x

2009. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én javaslom a Mate teát, nekem nagyon bevált! MEg egy nagyon egészséges dolog is .

Itt egy link ezt olvasgasd el, ez nem is egy drága dolog. Én is mindig iszok futás, torna előtt. És nem utolsó szempont, hogy ez gyógynövény, természetes alapú.


[link]

2009. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mate tea jó, de ne szálasat vegyél mert a filteres teák mind a minőség legalja minden szempontból.

Győrben van a teapagoda, innen lehet neten is rendelni, jó drágák a teák 600-700ft/50g viszont a minőség csúcsát képezik itthon. A tulajjal már többször beszéltem személyesen és nagyon ért hozzá, és nagyon jó minőségű teái vannak.

2009. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hopp elírtam szóval ne filtereset hanem szálasat.
2009. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A meta tea olyan mint a méreg...de kinek mi vált be!én ittam,de alig tudtam elviselni az ízét...tudod mi a legjobb?A CSala Varázs tea!Na reggelre meg is lesz a Varázs!!!Meg egyből félkilóval leszel kevesebbb...ami segit még a fogyásban!Próbáld ki megéri!
2009. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!