Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nőknek való zsírégető kapszulá...

Nőknek való zsírégető kapszulákat és italokat, (krém is jöhet) írna nekem valaki? mozgás mellé szedném!

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
pyruvat, L-karnitin
2011. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Pyruvat a legjobb, mozgás nélkül is éget zsírt (ez nem jelenti azt, hogy ne mozogj, nyilván a kettő együtt lesz igazán látványos). Az L-karnitin is jó, azt viszont csak mozgáskor van értelme bevenni, mert nyugalmi állapotban nem hat, szemben a Pyruvattal.
2011. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ! és ezt hol lehet megvenni ? és kb. mennyi az ára ?
2011. dec. 27. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

parasztvakítás. mi az hogy égeti a zsírt? biokémiáról hallottunk már? ismerjük milyen ciklusok zajlanak le miközben a zsírsavak eloxidálódnak?

zsírt a tűz éget, illetve az élő sejtjeink, ennyi.

2011. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, pl. citromsav ciklus, amibe a piruvát belepiszkál :) tény, hogy nélküle 10 hét alatt 4 kiló, vele meg 4 hét alatt 4 kiló ugyanazzal az étrenddel és mozgással...
2011. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

ezért eszik az ember ÉTELT. és akkor nem hal meg mert hiányzik a piruvát a szerkezetéből. ezen felül valóban célszerű pluszban, nagyobb mennyiséget bevinni a szevezetbe?

mellesleg.. glikolízis során a testünkben termelődik!

2011. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan nem kifejezetten csak nőknek való, de én pl. a 30days fogyókúrás étrendkiegészítővel fogytam le 15 kilót. Én is sporoltam mellette természetesen (anélkül amúgy is elépzelhetetlen lenne szerintem), de nem hiszem, hogy csak a sporttal sikerült volna ilyen eredményt elérnem.
2012. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!