Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztoszert ajanloto...

Milyen fogyasztoszert ajanlotok dieta melle? Bovebben lent. Fontos.

Figyelt kérdés
Nem vok jartas ilyen teren,de segitsegre lenne szuksegem.Termeszetesen tornazom meg stb. nagyon felhiztam es sztem tomegfobiam lett surgosen elkell kezdenem leadni a kilokat h jobban erezzem magam. A kerdessel kapcs. gondolok anyagcseregyorsito(ami nekem amugyis rossz gyogyszert szedek ra de nem segit,lehet h ettol is meghizhattam?),vagy nem tudom szerintetek? Legyszi segitsetek :)
2012. jan. 7. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
l-karnitin edzés előtt 0,5-1 órával, és minden megy
2012. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs szükséged olyasmire. Életmódot kell váltani, amit kezdhetsz egy szakszerű diétával és rendszeres aerob eddzéssel. Az ilyen szereknek 90%a átvágás, egy része veszélyes a maradék pedig minimálisan segít abban hogy ideális ütemben foggy, 99%ban viszont nem azon múlik.

Eleve nem szabad gyorsan fogyni, ugyanazt a tempót kell tartni bármilyen táplálékkiegészítővel mint anélkül.


Megfelelő telítetlen zsír, vitamin,ásványianyag bevitel segít hogy odabenn minden normálisan működjön.

2012. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát, sajnos nem úgy működik, hogy hónapok/évek alatt felhízik valaki, aztán gyorsan leadja mindezt egy varázs bogyóval.


és semmilyen kimutatás nincs arra, hogy bármilyen szer, növényi vagy szintetikus anyag gyorsítaná az anyagcserét. esetleg a tiroxin, értelemszerűen. ha hormonproblémád van, és még a gyógyszer sem használ (ebben nem lennék ilyen biztos..) akkor meg pláne más 'szer' sem fog.

viszont még gyógyszer mellett is korlátozott mennyiséget kéne enni, megfelelő tápanyagmennyiséget bevinni és edzeni, méghozzá rendesen, nem csak ellötyögni valami norbi ducitornát.

2012. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!