Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan hízzak? Fogyasztószer...

Hogyan hízzak? Fogyasztószer van, de hízást segítő szer nincsen?

Figyelt kérdés

Tudom ez a fogyás kategória, de nem csináltak hízás-osat, bocsi, hogy ideírom.

43 kiló vagyok kb a 156cm-s magasságomhoz és jó lenne legalább 8-at felszedni vagy 10-et. 54 kiló voltam kb 10 éve míg koleszba nem kerültem ahol ugye nem ehet annyit az ember, és azóta képtelen vagyok visszahízni, pedig akkor tök jó alakom volt, mostmeg majnemhogy csont és bőr vagyok. Valami tipp a doki által felírt vitaminokon kívül?


2012. jan. 7. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

meki

meg ugye egyél sokat, bármit lehet

2012. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 10inchhero válasza:
első: nem válik be... én is hízni akarok, de nem megy.. Pedig annyit eszek, mint 6 másik...
2012. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Béres-csepp, sport, választékos étkezés, sok zöldséggel. a meki baromság.
2012. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha elkezdesz gyúrni és ráállsz a tömegnövelő étrendre, sok fehérje és szénhidrát, olvasgasd a bodybuilder.hu-t meg itt a sportkategóriát, és ne aggódj, egy kis testépítéstől nem leszel ,túl izmos'.
2012. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen.

ennyi a neve-tömegnövelő étrend,vagyis több kalóriát viszel be,mint amennyire szüksége van a testednek.

és igen,érdemes lenne edzeni hozzá,hogy a feljövő tömeg izom,vagyis forma legyen.

annak nem sok értelme lenne,ha felhíznál zsírba,ahogy előzőleg írta vmi agyatlan.

kezd egy kb 2000 kalóriás étrenddel,a már ajánlott oldalon kereshetsz egyet.

2012. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!