Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek az ultrahang...

Mi a véleményetek az ultrahangos zsírbontásról? Mennyibe kerülhet? Hatásos? Ilyen kezelésben részesült már valaki?

Figyelt kérdés
6-7 kilótól szeretnék megszabadulni (has, derék, csipő). A fogyókúrát nem bírom, tornázom és egészségesen táplálkozom mégse megy le havonta 1 kilónál több.
2009. máj. 28. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor 6 hónap alatt lemegy, és vissza se fog jönni, ez a legjobb módszer! nincsenek csodák!!
2009. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt nem igazán értem, ha a fogyókúrát nem bírod de viszont egészségesen eszel és mozogsz is rendszeresen akkor mi lehet a baj? amúgy a fogyúkúrázni nem kell ha alapból normálisan eszel. ugyanis a normális étkezés önmagában nem vezet elhízáshoz sőt még fogyást is eredményez. ha ezt tornával párosítód akkor meg nyert ügy. sztem az a mozgás kevés vagy pedig az egészséges táplálkozás a nem jó.
2009. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meg az a havi 1kg fogyás az sztem jelzi, hogy vmi nem stimmel. 1-2 hetente 1kg fogyás lenne az ideális.
2009. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A havi egy bőségesen jó, ha rendesen eszel...


Heti egy kilónál van egy kis bibi! Aki nagyon túlsúlyos, normális "diétával" (nem 90 napos, nem 13 napos, nem csoki-diéta, nem két hét alatt 5 kiló mínusz stb.), megfelelő étkezéssel adhat le heti kettőt vagy többet. Neki egy ideig még nem káros.


De ha csak 6 kiló felesleg van rajtad, akkor neked így a jó. Kitartás, ne higgy mindenféle reklámnak, hirdetésnek, csodaszernek! Menni fog sporttal és egészséges étkezéssel is. Igaz lassabban de tartósabb is lesz!

2009. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ultrahangos zsírbontásra NE menj!! Nagyon drága, többsör kell járni és csak úgy attól sem mennek le akilók. Mellete diétázni, és mozogni kell. Szal ha fogysz, akkor attól fogsz fogyni, mert odafigyeltél magadra , nem ettől a hülyeségtől. Lehet picit rásegít, de én nem adnék ki a helyedben ennyi pénz rá.
2009. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Népbutítás. Akaratgyenge embereknek találják ki és nagyon nagy hasznot is húznak belőlük. Ha nem megy a diéta, akkor törődj bele, hogy kövér maradsz.

Tudod: valamit, valamiért. :)

2009. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

idióta barmok. Egyszerűen nem bírom cérnával az ilyen retardált hozzászólásokat!

Kezdjük ott, hogy az ultrahangos zsírlebontás még véletlenül sem fogyókúra helyettesítő hanem egy HATÁSOS esztétikai beavatkozás. Ha túl vagy egy nagyobb folyókúrán de bizonyos helyekről az istennek sem tudod eltüntetni a zsírpárnákat akkor nagyon is érdemes ultrahangos zsírlebontást megpróbálni!


Nagyon olcsó! (a zsírleszíváshoz képest) Egy alkalom 5-10 ezer forint (zsírleszívás minimum 70-80 ezer forint területenként!)

Ráadásul ott ahol én voltam kezelésen az első alkalom INGYENES volt, hogy azzal is prezentálják mire képes ez a technika. 6 részből álló kúracsomagot választottam és egy kezelés alatt 1-3 centivel csökkent a kezelt terület kerülete. (az én esetemben derék+has kezelés volt).


Az egész kezelést megelőzően 113 kilóról lefogytam önerőből 95-re. Egyszerű étrendváltással. majd ezt követően mentem el erre a kezelésre, annak reményében, hogy az úszógumit is sikerüljön eltüntetni.


Tekintettel arra, hogy az első kezelés teljesen ingyenes, bolond az aki nem próbálja ki...


Nekem nagyon bevált!



24/F

2010. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást. Most várandós vagyok a második babámmal, az elsőről 6 kg maradt fent, de sehogyan se ment le. A másodiknál talán jobban odafigyelek a táplálkozásra és az örökmozgók biztos gondoskodnak a jó kondiról. Ha azután se megy le, akkor tényleg kipróbálom!!!
2010. júl. 26. 19:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Ok. de vigyázzatok, mindig meg kell várni az ultrahangos zsírbontással a szoptatási időszak végét! Aztán biztosan segít majd formába lendülni! A saját gép olcsóbb, mint a kozmetikus - hosszú távon, és gyerek mellett úgysem esélyes eljárkálni!
2012. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!