Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki már próbálta az almaecetes...

Aki már próbálta az almaecetes diétát, tényleg hatékony?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el minden főétkezés előtt almaecetes vizet inni, mert azt hallottam meg olvastam, hogy jó zsírégetésre. Érdekel, hogy mennyire hatékony, mert az íze borzalmas, szoval ha nem olyan jó, akkor abba hagyom. Lécci aki már próbálta írja meg, hogy tényleg hatékony-e. köszi
2009. máj. 30. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha ciánt kéne innod, mert valaki azt írta, jó zsírégetésre, akkor azt innád? Egyébként körülbelül annyi haszna van. Olyan mint a káposztaleves diéta meg a többi okosság...
2009. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
apukam feleseg azt mondja, hogy nala az inditotta be a fogyast (megmondom öszinten, minden orsszindulat nelkül, hogy ö ilyen önjelölt orvos, tehat lehet, hogy egyaltalan nem ettöl indult be, mert ös sok ilyesemit szed össze). Mindenesere az teny, hogy összesegeben legalabb 30 kilot fogyott...
2009. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!Nyugi meg fogod szokni az izet,nagyon rossz de 1-2 het utan,fel sem fog tunni.Nagy fogyast ne varj tole,de hizni nem fogsz,mert megkoti a zsirt,mint a citromos viz.Mellette meg mozgas,sok folyadek 6 utan nem eves kevesebb szenhidrat.Ugy hatasos.
2009. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tegyél bele egy kis mézet, és akkor nem lesz olyan szörnyű az íze :)Én így csináltam sokáig.

2009. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Lehet kapni almaecet szopogatós tablettát a DM-ben, nekem bejött az íze.
2009. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

szia


semmi érteme nincs. lefogyni csak megfelelően megtervezett és kivitelezett étrendel + sportal lehet. a többi hókuszpókusz a kezdeti minimális vízvesztésen túl zsírvesztést nem okoz. Mégis miért okozna? a zsír egyfajta energiaforrása a szervezetnek. Raktározott energia, mely akkor válik felhasználhatóvá ha megfelelően alacsony intenzitású, ámde monoton, leglaább 50-60 perces mozgás van (aerob). Azért mert valaki ecetet iszik még nem fog lefogyni, és a fogyást nem úgy kell elképzelni hogy egyszer csak beindul aztán hopp már semmit sem kell csinálni és addig fogysz ameddig csontszáraz leszel..

2009. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam, ill. még most is iszom, de természetesen fogyni nem ettől fogytam. Nekem az anyagcserémet kicsit meggyorsította. Valamelyik válaszoló azt írta, hogy nem hízol tőle. Na azért nem teljesen így van. Mert ha pl. megeszel mindennap 4 hamburgert, akkor ihatod liter számra is az almaecetet, hízni fogsz. Tehát az anyagcserédre lehet, hogy jó, de fogyni csak ettől nem fogsz.
2009. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem..köszi.
2009. máj. 31. 14:24
 9/10 anonim válasza:

Hatásos és egészséges is.

Az íze nekem mézzel még szörnyűbb volt, natur, magában bekortyoltam, utána ittam egy pohár vizet, így tűnt elviselhetőbbnek. Nem a súly csökken, hanem a térfogat, vagyis vékonyabb leszel, kisebb méretű ruha fog kelleni.

Egyetlen hibája az íze mellett, hogy a kipárolgásod, az izzadtságszagod is erősebb, ecetszagúbb lesz.

2012. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mondjuk már nem is csinálom nem tartott sokáig, és nem is láttam változást, de biztos csak amiatt mert nem voltam elég kitartó..:)
2012. nov. 11. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!