Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 170 cm vagyok,100 kg-ról...

170 cm vagyok,100 kg-ról indultam, jelenleg 6 napja szedem az Adipex-et (minden nap egy szem), és 95 kg-ra fogytam le. (4nap alatt -5kg) De kb 2 napja semmi változás.2-3 nap szünet szerintetek beindítaná megint a fogyásom? Köszönöm a segítséget! 23/L

Figyelt kérdés

Tudom nem kellene elégedetlenkednem, de az első napokhoz képest fura, hogy nem történik semmi.

Tudom mit vállaltam vele, tudom hogy káros és hogy "drog", de hát minden gyógyszer az.Mellette diétázom, ügyelek az egészséges kajákra, viszont mozogni csak munkában szoktam,mivel eléggé megerőltető így is.


2012. jan. 31. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

hmm..

én olyan problémát látok, hogy a fogyás, mint témakör elégtelen ismerete nélkül étvágycsökkentőt ettél. most az mindegy hogy drog, ezt tök jó (és szimpatikus), hogy tudomásul veszed.


de mivel 6 nap alatt a szervezet maximum 1-2 kg zsírt képes elégetni, jobbjára inkább 1-et mint kettőt, és ez is bizonyos körülmények között jön csak létre, ilyenek a megfelelő mikro tápanyag ellátottság (vitaminok, növényi tápanyagok, ásványi anyagok) a megfelelő mennyiségű és minőségű fehérje és zsír ellátottság..

tehát akinek feladata, hogy hatékonyan adjon le zsírt, ugye okkel követ gramm pontosan egy étrendet, ezt beláthatjuk.


na most, akkor mi az az 5 kg?

majd olvass utána, víz. a szervezetedben tárolt glikogén aránylag nagy mennyiségű vizet köt meg. ez pár nap "koplalás" alatt lemegy. nem kell hozzá nagy varázslat. minden fogyásnál az 1. héten ez van. nagy súlyból pláne.


egyszerűen az étvágyad elvevése ennyit hozott. kevesebbet ettél, felhasználtad a glikogént.

én nagyon figyelnék az evésemre, hogy a továbbiakban főleg zsír menjen le, és ne az izomszövetedet csökkentse a szervezetem, mert megteszi, mert logikus lépés éhezés idején.

olvass sokat kajálásról, ajánlhatok cikket is.

2012. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Na, Aczél., megszívtad, durván lepontoztak. Pedig jókat írtál.


Kérdező: abból az 5 kilóból kb. 1 volt zsír a többi víz, stb.

- egyél kevesebbet, több fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt,

- kerüld a cukrot, lisztet, zsírt (persze kevés zsír szükséges a vitaminok ADEK miatt, ajánlom az olajos magvakat)

- sok cukmentes folyadék (víz, tea)

2012. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, és nem ártana, ha mozognál. Nem kell sok, mondjuk napi 45 perc, 1 óra séta, kocogás, tánc, ugrálókötél, úszás, bringa, ilyesmik.
2012. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
ne foglalkozz vele. még reggel megtaláltam a lepontozó IP címére, szerencsére Pesti volt. már ki is mosakodtam a vérből, szerintem megérte. én napokig teljesen nyugodt leszek, neki meg a halálban soha többé semmi problémája nem lesz már.
2012. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
IP címét*
2012. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az első válaszolót nem értem miért pontozták le, pedig hasznos amit írt. Megnyugodtam, és folytatom a diétát, és megpróbálok 12 óra fizikai meló után erőt venni magamon, és sportolni, mert ez nem állapot hogy ennyi a súlyom. Gyümölcsöket eszek, zöldségeket annyira nem, mert nem szeretem:S Meg sovány joghurtot, csak ezzel egy a baj, hogy elég "gyér" étrend. Főtt ételeket is ehetek vagy hanyagoljam ezeket? Igazából, kevés dolgot merek enni, mert nem tudom "szabad"-e.
2012. febr. 1. 10:42
 7/12 anonim válasza:
az orvosom szerint nem feltétlen szükséges a főtt étel, ha nem kívánja az ember. csak azért írom, mert nem szeretek főzőcskézni, és megpróbálom kiváltani más ételekkel. teljes kiőrlésű pékáru, olajos magvak, gyümölcsök, párolt zöldségek, grillezett húsok.
2012. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

teljesen irreleváns hogyan van elkészítve az étel, milyen ízű.. ezek egészség, fogyás szempontjából érdektelenek.

amíg te megeszed, amíg számolsz mondjuk a húson lévő sütő zsírral (ami ugye pl. rántáskor rákerül) illetve amíg a fehérjék denaturáltak (tehát jól emészthető a tojás, a hús) addig egyél nyugodtan amit gondolsz.

hús, zöldség, gyümölcs mértékkel, mert ha tetszik, ha nem cukros. tojást sosem írom, mert nekem evidens hogy ugyan olyan jó mint a hús, tehát az összes halat, tojást, szárnyast és minden húst húsnak nevezek. de a rákokat, ízeltlábúakat, férgeket is. ami tetszik.


zöldséggel előnyös lenne összebarátkozni.


aztán, hát annyi marad hogy valami módon "70-80%-át" edd meg a mostani adagodnak. hogy te elveszed az étvágyadat, kalóriát számolsz vagy kisebb tányérra szedsz ételt, az megint csak rajtad áll. tök mindegy melyiket csinálod, ha túl keveset eszel akkor beteg leszel és is egy kínszenvedés lesz, ha meg sokat eszel akkor nem lesz fogyás.

ki kell tapasztalni vagy számolni..

2012. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Minden nagyon jó, újra elkezdtem fogyni, tényleg csak idő kérdése volt, és barátkozok a zöldségekkel:D
2012. febr. 3. 17:11
 10/12 anonim válasza:
Én diéta mellett 7 nap alatt kemény 1kgot adtam le..Pedig 72kgról indultam. Ha nem indul meg a fogyás, én abbahagyom az adipexet.
2012. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!