Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használ valaki Bio Slim...

Használ valaki Bio Slim Duo-t? Hatásos?

Figyelt kérdés
Még soha nem próbálkoztam efféle fogyasztószerrel, de 2 gyereket szültem már és maradt rajtam + kg. 165 cm-hez 61 kg vagyok. Valami segítség kellene, hogy fogyjak. Már az oviba is mindig gyalog megyek. Ez napi 6 km-es séta, kevesebbet eszem, mert sajnos éhség rohamok törnek rám délután. Anyukám ma hoz nekem aerobik dvd-t. Együtt mind csak segít v.mit.

2012. jan. 31. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

próbáld ki..

DE! amíg nem élsz (eszel + edzel) úgy, hogy kalória deficited legyen, addig nem fog eltűnni zsír a testedről.

deee.. azért ezt még nézd meg:

"A CLA (konjugált linolsav) megakadályozza a zsír elraktározódását szervezetünkben, ugyanakkor

növeli a sovány izomszövet arányát"


- ha a konjugált linolsav (egy zsírsav) megakadályozza a zsír elraktározódását, akkor hova tűnik az a zsír? hát nem marad a vérben, hát van egy zsír anyagcserénk..

- növeli a sovány izomtömeg arányát.. ez tudod mit jelent? vagy izmot szedsz fel tőle, vagy zsírt adsz le. mivel izomtömeg növelés egy nehéz dolog, sok edzéssel, és főleg nem fogyás alatt történik, így ezt hagyjuk..

a zsír pedig akkor csökken, ha kevesebb energiát viszel be jó minőségű tápanyagokkal, mint amit elégetsz. ebben hol van a kapszula? sehol.


figyelj oda az étkezésedre, sétálj, aerobikozz, de leginkább intenzív edzést tedd az életed szerves részévé.

az ILYEN táplálék kiegészítők helyett lehet hogy sokkal hasznosabb lenne egy multivitamin készítményt venni, vagy fehérje koncentrátumot, amivel az étkezéseid minőségén lehet javítani.

2012. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a séta nagyon jó


éhségroham -> túl kevés bevitt tápanyag és ezt jelzi a szervezet. megoldás: kiegyensúlyozott étrend, sok fehérje, napi 5-6x étkezés , vitaminok ,sok folyadék és a telítetlen zsír is nagyon fontos. lassúfelszívódású szénhidrátokból is kell 2gramm/testsúlykilogramm egy normális diétába.


A zsírégető segíthet de fontossági sorrendben sehol sincs a táplálkozáshoz és a mozgáshoz képest. tapasztalatom nincs a bio slim duoval, de a "duo" egyik párosa a karnitin, ami hatásos lehet mert mozgás mellett segíti a zsíranyagcserét (a testünk is termel ilyet, ez szállítja a zsírsavakat). A zöldtea kivonatot ami ugyanabban a kapszulában van nem vágom, a másik kapszula meg CLA, az meg valami zsírsav amiről aztmondják egészséges és lehet hogy szintén segíti a zsíranyagcserét.

Lehet hogy nem olyan rossz termék, de a fogyás vagy enélkül is menni fog vagy ezzel sem, nehéz lenne számszerűsíteni hogy mennyit ér a segítsége.

2012. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem most fogyott el az első doboz, fogytam 8 kilót, de hozzá kell tennem, hogy mozgok, tornázok, amit elötte soha, és helyesebben is étkezem.
2012. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Én már beszedtem két nap híjján két dobozzal. Kilókban nincs túl nagy véltozás, de kell egy számmal kisebb gatyát vennem és a terhességemből két éve rajtam maradt pocak is laposabb lett. Kezdenek állni valahogy rajtam a fölsőim. Elég drága, de szerintem jó. Nekem az a tapasztalatom, hogy elággá szárít és nagyon sokat kell inni rá. Én aki napi talán fél litert megittam csak a munkahelyemen délelőtt megiszok 1,5 liter vizet. Az esti adag szerintem jobban eltelít. Nekem bevállt! Ja azt nem mondtam el, hogy semmi pluszt nem mozgok csak amit a napi dolgaim és a munkám megkíván. Minden sport nélkül 2-3 kiló mínuszt értem el. Sok sikert neked is!
2012. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!